PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Nie wiem jak innym, ale mi się ten wątek bardzo podoba i mam nadzieję, że nie zostanie on jak zwykle spieprzony i przerwany w najciekawszym momencie. Daliby już spokój z nieudanymi związkami w tym serialu. Poza tym mogliby pokazać Smolnego od innej strony. To, że był wymagający w pracy i znęcał się psychicznie nad Kingą, to nie oznacza, że taki sam jest w życiu prywatnym albo że coś się w nim nie zmieniło. Basi należy się jakiś prawdziwy facet po tylu latach związku z mimozą Andrzejem, a Krzysiek baaardzo do niej pasuje;)
No ale znając ten serial, to pójdą w kierunku rozczarowania i złamanego serca...

malami132

wydaje mi się, że zrobią ze Smolnego chama, który potraktuje Baske tak jak Kinge

ocenił(a) serial na 6
malami132

Niech urządzą wspólną kolację: Kinga z Michałem, Andrzej z kochanką i Basia ze Smolnym xD

eva502

Buhahahaha dobre :D
Zastanawiam się co będzie dla Basi ważniejsze - seks ze Smolnym czy przyjaźń z coraz bardziej zmierzłą Kingą :D

ocenił(a) serial na 6
vanilla_sky85

Będzie miała dylemat. Andrzej w sumie też miał kochanka czy rodzina i wiemy co wybrał...

vanilla_sky85

Pewnie Kinga naopowiada jej tych swoich historyjek i wtedy Basia przestanie się spotykać ze Smolnym, a on będzie musiał przez kolejne naście odcinków zabiegać o jej zaufanie ;P
albo jeszcze wtrącą w to wszystko Andrzeja, którego zapewne kopnie Jagoda i jak zobaczy Basię ze Smolnym, to zrozumie co stracił i będzie próbował ją odzyskać;)
w każdym razie wątek ma potencjał, ale scenarzyści prawie zawsze dążą do rozstań i komplikacji.

eva502

I wszyscy zostaną przyjaciółmi! W tym serialu już nic mnie nie zdziwi xD

malami132

Zgadzam się. Jest między nimi fajna chemia. Oby scenarzyści tego nie zmarnowali.

ocenił(a) serial na 7
malami132

mi tez podoba sie ten wątek i mógłby sie rozwinac w dobra strone bo to jedyny ciekawy i wciagajacy watek teraz :)

ocenił(a) serial na 4
Aselka

Moim zdaniem Basia i Andrzej powinni wrócić do siebie

ocenił(a) serial na 7
karol383

po tym co Andrzej jej zrobił mówię stanowczo NIE :)

karol383

To byłby jeszcze głupszy wątek niż Roman i jego ciasteczka.

ocenił(a) serial na 5
malami132

Mogliby w końcu stworzyć jakąś udaną parę, a nie tylko przelotny romans z dreszczykiem, który zakonczy sie rozczarowaniem. Kinga pewnie nagada Basce na temat Smolnego, że ta z lojalności wobec przyjaciółki przestanie sie z nim spotykać. Chociaż tak naprawdę powinna ułożyć sobie życie. I w żadnym wypadku nie wracać do starego kondora andrzeja z łysiną. Niech sie rajcuje dalej swoją przebiegłą kochanką Jagodą, a Baśka powinna być szczęśliwa to i jemu mina zrzednie :)

TomorrowlanD1991

po wspolnie spędzonej nocy Basia mowi Smolnemu, że nic o nim nie wie...powaliła mnie tym:)

malami132

wątek ciekawy i chyba obecnie najlepszy ze wszystkich, ale zadziwia mnie wprost fakt, jak w tych polskich seriach kobiety po pięćdziesiątce z łatwością łowią młodych kolesi :D:D

Holly85

Bardziej zadziwiające by było gdyby wyrwała kogoś w wieku np. Igora ;)) Poza tym Basia dobrze się trzyma, a Smolny pomimo że w prawdziwym życiu jest od niej trochę młodszy, to w serialu gra chyba postać, która ma mniej więcej tyle samo lat. A przynajmniej sprawia takie wrażenie ;)

malami132

właśnie w ostatnim odcinku Baśka powiedziała do Kingi, że wyrwała kolesia po 30 stce :D

Holly85

trochę młodszy? prawie 20 lat

Qdom

Nie oglądałam na bieżąco i nie wiedziałam, że padło tam zdanie, że wyrwała kolesia po 30 ;). Dopiero nadrobiłam i faktycznie, różnica jest, ale jakoś w ich przypadku to w ogóle nie razi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones