PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Serio. Gorszej postaci dawno nie widziałam. Tak wrednej i zadufanej w sobie osoby nie da się lubić i nie wiem, co ten Olaf w niej widzi. Wydaje mi się, albo kiedyś taka nie była, dało się ją znieść, ale teraz... Nie mogę na nią patrzeć :\

ocenił(a) serial na 5
robipati

Dokładnie, muszę się z Tobą zgodzić. Beznadziejna, ciągle naburmuszona, opryskliwa, traktuje wszystkich z góry , jakby wszystkie rozumy pojadła. Kiedyś taka nie była. Nawet mam wrażenie że zbrzydła, może to kwestia charakteryzacji.

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Może nie zbrzydła, ale te jej dziwne fryzury odejmują jej urody ;)

robipati

Zdecydowanie to te dziwne fryzury ;) Jak zwiążą jej włosy w warkocz i jeszcze go podepną.. no niestety - nie pasuje to do jej kształtu twarzy.

Jak dla mnie bardziej denerwującą postacią jest Kinga. Wszystkie te cechy, które wymieniłaś u Marty, występują również u Kingi i to ze zdwojoną mocą ;)

robipati

Z głównych bohaterów serialu , którzy grają od początku nie było takiego który by mnie nie wkurzył.

ocenił(a) serial na 4
dobrybitj3

Też prawda!

ocenił(a) serial na 5
dobrybitj3

Żaneta też jest wkórzająca, pojadła wszystkie rozumy , drażni mnie . Pracuje u senatora a nawet nie ma matury , żart jakiś. Biedny Wojtek , jedna z niewielu postaci która jest napawdę fajna i prawdziwa !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones