PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 973
oceny
4,8 10 1 35973
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Znam kilku dzieciaków z wyrokami na koncie za posiadanie małej ilosci marihuany, a Olka za posiadanie amfy w ogóle nie
bekła. Powinna mieć rozprawe i wylecieć ze studiow. Ale oczywiście przejdzie terapie, a potem zostanie wybitnym
prawnikiem

ocenił(a) serial na 4
milenasy

No właśnie! Ten serial nie ma nic wspólnego z życiem :/

robipati

dlaczego niby wyrzucić ze studiów? dziewczynę, którą OSKARŻONO o cokolwiek? nie jest skazana, także domniemanie niewinności.
Poza tym, nawet jesli zostanie skazana i wyrok się uprawomocni, to przepraszam, ma obowiązek dostarczenia do uczelni papierka o tym, iz jest karana? Nie:)

Qdom

chodziło mi o to, ze powinna mieć wyrok i dopiero potem zostac wyrzucona za studiów! co to za prawnik,prokurator, sedzia, były ćpun! w tym serialu zawsze wszystko wszystkim się udaje! tak jak Igor, któy chyba nawet 30 lat nie skonczył, a został juz naczelnym gazety! no i każdy jest architektem, lekarzem, adwokatem, senatorem itp

milenasy

nie można kogoś ot tak wyrzucić ze studiów, bo ma wyrok, tym bardziej w zawieszeniu!

Qdom

ale chyba nie mozna zostać sędzią jak się ma wyrok na koncie?nie chodzi mi o umorzenie

milenasy

jesli ma czysto w papierach, to nic nie stoi na przeszkodzie

milenasy

a ten wątek miał taki potencjał... denerwuje mnie to że bohaterowie zawsze spadają na 4 łapy

ewelina358

Jeszcze może zacząć się coś dziać w tym wątku, jak tak patrzę na tych świrów z ośrodka w którym Olka zaczyna swoją terapię.. Może jakoś to jeszcze rozkręcą :D

milenasy

Trzeba wziąć pod uwagę, że większość serialików nie
ma nic wspólnego z rzeczywistością.

ocenił(a) serial na 5
milenasy

Zależy od prokuratora. Jak jest dobry, to wyrabia normę doprowadzając do skazania prawdziwych przestępców. A jak słaby, to musi ścigać małolatów. Widocznie ten jest dobry :D
No i Ola miała adwokata, a większość nastolatków postraszona już na policji karą pozbawienia wolności, zgadza się dobrowolnie jej poddać, bo jest wystraszona i nie wie, jakie ma prawa.

ocenił(a) serial na 6
milenasy

Prawda jest taka, że ustawa daje możliwość warunkowego umorzenia jeżeli osoba się przyzna ale podejmie leczenie, wyrazi skruchę itp, więc tak daleko serial nie jest od rzeczywistości :)

ocenił(a) serial na 8
milenasy

ten epizod z nią w roli głównej masakra.
policja ją tak potrzymała i wypuściła zero obserwacji ani niczego innego, nie interesowali się od kogo kupuje i kto jeszcze handluje na uczelni słabo wątek zrobiony.

ocenił(a) serial na 4
Lukario

Dla mnie to trochę śmieszne że jej znajomi dowiedzieli się od Marka że brała

ocenił(a) serial na 8
karol383

no wiadomo każdy wiedział że ona bierze a jak ojciec pojawił się pod uczelnią to nagle wielkie zdziwienie hehe

milenasy

powiedzcie mi czy to nie jest tak, że kuratora dostają tylko osoby niepełnoletnie? a może jestem w błędzie?
Olka ma przecież ponad 18 lat!

Holly85

Kurator jest również dla dorosłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones