PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 973
oceny
4,8 10 1 35973
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Nie wiem czy na was też tak działa nowa koleżanka Oli z odwyku? Ja po prostu nie mogę na nią
patrzeć... na tej jej wredne oczka. Dosłownie mnie przeraża. Najgorszy, przerysowany obraz
potencjalnej "przyjaciółki"

ocenił(a) serial na 4
dolores1983

Dla mnie też jest straszna... chyba dobrze się wczuła w rolę, skoro nas denerwuje :p Te szalone oczka!

robipati

I do tego jeszcze barwa jej głosu.. I to jak akcentuje każde słowo.. Albo taka jest na codzień albo nieźle odgrywa swoją rolę, bo faktycznie jest w niej coś niepokojącego;)

dolores1983

mnie tam ona wkurza, ma mega wkurzajacy brzydki głos, niech spadnie z okna i nie wraca

milenasy

Ciekawe czy powyższe napisałeś przypadkiem, czy po obejrzeniu ostatniego odcinka, bo twoje życzenie właśnie się spełniło :)

pilarp

czyżby ją uśmiercili?

milenasy

Nieee. Przeżyła ;/

almost_happy

Serio?? Skubana.

dolores1983

czy tylko ja mam takie wrażenie, że Ola niepotrzebnie przytrzymywała Karinę, a ta się wyrywała? w związku z czym podziałała na nią większa siła odrzutu gdy już uwolniła się Olce? :D:D to Olki wina! :D

lilah_

True :D :D
Ciekawa dedukcja :D

vanilla_sky85

i to nie jest ściema ! :D to chyba siła odśrodkowa i dośrodkowa o ile się nie mylę, szkołę skończyłam daawno temu. ale tak to właśnie działa. DlaKariny byłoby lepiej gdyby w tym szale nikt jej nie łapał i nie próbował ściągać :)

dolores1983

Karina była (?) seksowna. Po cichu liczyłem na jakąś lesbijską przygodę z jej udziałem oraz cudnej Oli.

ocenił(a) serial na 4
kamil_aleksander

Ta cała Karina według mnie jest jakaś dziwna

kamil_aleksander

Uważaj, bo jeszcze wykraczesz :) Ja od początku mam jakieś dziwne przeczucie, że woli dziewczynki - czasami patrzy na Olę tak, jakby jej się podobała. Skoro przeżyła upadek, to kto wie co z czasem wyniknie. Homo-bohaterowie już się w tym serialu trafiali (np. mąż starszej siostry Oli).

dolores1983

Hej wszystkim

wiecie może kto gra postać Kariny w serialu? Szukałam i nie mogę znaleźć żadnego info :/

swoją drogą mnie się bardzo podoba jak zagrała Karinę, świetnie odegrała tę rolę, tacy ludzie są i znam takich ludzi, z takim podejściem do życia, tak mówiących i ćpiących. No oddała to w 100%

srubeczka17

Ehhh...

http://www.filmweb.pl/serial/Na+Wspólnej-2003-93837/discussion/Jak+się+nazywa+ta +Karina+w+życiu+prywatnym,2316423#post_10911507

Może jakbyś rzeczywiście szukała...

Ponik_Kolny

tak zdążyłam zauważyć wcześniej

ocenił(a) serial na 9
dolores1983

Temat narkotyków w tym serialu jest zbyt długo ciągany... ile można kręcić odcinków związane z Olą i jej problemami z narkotykami ?

A tak apropo Kariny ciekaw jestem Czy Karina jak i Ola będą z kimś w ciąży ? Anka już jest w ciąży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones