PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 973
oceny
4,8 10 1 35973
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

http://www.swiatseriali.pl/seriale/na-wspolnej-385/news-na-wspolnej-romans-z-zon atym-szefem,nId,1354946

ocenił(a) serial na 6
malami132

Aleks :D

ocenił(a) serial na 6
malami132

No grał Aleksa w "Brzyduli" słynny czarny charakter :)

Najlepsiejsza1958

Aha! Nie oglądałam tego serialu i stąd moje niezrozumienie :)

ocenił(a) serial na 9
malami132

wreszcie przystojny mężczyzna pojawi się na Wspólnej ;D

laleczka874

Rzeczywiście ten aktor jest przystojny, ale nie zgodzę się, że przed nim nikt taki w serialu się nie pojawił. Moim zdaniem niczego nie brakuje Maćkowi (pan niania) i do tego naprawdę fajnie odgrywa swoją rolę. :)

ocenił(a) serial na 9
laleczka874

Kwestia gustu :) dla mnie od czasów Deląga nie było przystojnych mężczyzn na Wspólnej :)
Ps. Pan Niania jak dla mnie trochę za młody, więc ciężko mi ocenić jego urok :)

ocenił(a) serial na 4
malami132

Scenografia w NW rozbraja mnie swoją taniością... Na tym zdjęciu, gdzie Olka siedzie przy biurku, a za plecami ma za.je.biste segregatory, półki ewidentnie oklejone są czymś, co miało chyba przypominać drewno. Niestety chyba im nie wyszło, bo widać, że to karton :P No, na pewno kancelaria prawnicza tak wygląda :/ A co do romansu - chyba nie mieli pomysłu na Olę, skoro mieszają ją w kolejną aferę.

ocenił(a) serial na 10
malami132

o em dżi , czy to nie ta sunia od Agnieszki? Ten ktory chce połączyć kancelarie swoją i jej w jedno? ALE BEDZIE SIE DZIALO :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones