PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Najbardziej mnie intryguje, co się dzieje z Leszkiem i Gabrysią. Byli od początku serialu i później nagle słuch po nich zaginął. Czasami Igor coś wspomina, np. "pożyczyłam samochód od ojca", ale to tyle.
Często tak jest, że wątek pewnej rodziny nie jest pokazywany przez długi czas, ale później nagle wracają, a ich z parę dobrych lat nie było.

ocenił(a) serial na 5
Izazella

Nie było bo nie chcieli może grać . Wątek był nudny i nijaki.

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Też tak uważam.

ocenił(a) serial na 5
robipati

Teraz najciekawszy wg mnie jest wątek Smolnego i oczywiście Tosi , która jest urocza.

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Na początku Tosi nie lubiłam, ale teraz bardzo ją lubię. Zdecydowanie jest lepszą postacią, niż Ula. A wątki Smolnego są świetne! <3

ocenił(a) serial na 5
robipati

Serialowa Tosia , nie wiem co to za dziewczynka , ale gra doskonale , emocje jakie oddaje na ekranie , ech , lepsze niż niejedna aktorka . Bardzo prawdziwe i szczere .

nathalie34

Ja z kolei uważam, że Tosia owszem - gra dobrze, ale Ula jest chyba najlepiej grającym dzieckiem w tym serialu. Dziewczynka, która odgrywa jej rolę, świetnie sobie z tym radzi. Daje sobie radę z odgrywaniem małej złośnicy, obrażalskiej czy rozkapryszonej. Jej miny mnie po prostu 'rozwalają' ;)

ocenił(a) serial na 5
malami132

Też zwróciłam na to uwagę , przekonująca Ula bardzo w swojej roli.
Natomiast Ignaś chyba jest rówieśnikiem Uli , może o rok młodszy , on wg .mnie wypada najgorzej .

nathalie34

Zgadzam się to już nawet Kuba się wyrobił :D

Kinomaniaczka_95

Dla mnie zawsze najgorsza była gra aktorska Antosi.

ocenił(a) serial na 4
Izazella

O tak! A teraz Ignaś depcze jej po piętach :P

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Zdecydowanie się wyrobił :D

nathalie34

Lepszy Ignaś niż syn Marty i Filipa.....

ocenił(a) serial na 5
Hermioneczka

Oboje tacy sami , oczywiście wg.mnie , Julka gra jeszcze w miarę , córka Igora ,ale Tosia i Ula najlepsze.

Izazella

Podziwiam, że w ogóle pamiętasz takie wątki. Ja muszę przyznać, że nie mam pojęcia kim są te postaci. :D

ocenił(a) serial na 5
Regray

Kim są? Leszek i Gabriela to wychowankowie domu dziecka. Byli przyjaciółmi reszty bohaterów. Na początku jedni z głównych postaci, a potem gdzieś nagle zniknęli. Leszek jest ojcem Igora. Pamiętam, jak kiedyś mama oglądała i się dziwiłem, że nagle po 10 latach ni z stąd ni zowąd jest o przybranym bracie Igora. Nie pamiętałem, że było o nim, jak był dzieckiem. W ogóle tyle lat to kręcą, że człowiek to już zapomina, co tam było. Poza tym pamiętam, że przestałem oglądać i zapomniałem nadrabiać, bo w tym samym czasie leciały Barwy szczęścia i wszyscy to oglądali wtedy. Obu seriali nie oglądam od dobrych paru lat.

Więcej informacji jest tutaj: https://www.filmweb.pl/serial/Na+Wsp%C3%B3lnej-2003-93837/discussion/Kuba+a+Tome k,2816676

frycio80

No okej, ale zdajesz sobie sprawę, że odpisałeś na coś, co napisałam ponad 3 lata temu? D:

ocenił(a) serial na 5
Regray

Co ja poradzę? Prawie w ogóle tu nie zaglądałem. Może 1, 2 razy. A ten temat dopiero znalazłem, jak szukałem o nich informacji. Powtórzyłem sobie ostatnio początki serialu i mnie zaciekawiło, jak było.

Rzeczywiście 3 lata. Być może po jakimś czasie dowiedziałaś się, kim są. Może tu zaglądałaś? Tylko nie pisałaś już o tym...

Zresztą znajdą się też inni, co po takim czasie na forum odpisywali. Piszę ogólnie. Nie chodzi mi o forum serialu.

ocenił(a) serial na 6
Izazella

Tak samo zniknęła Żaneta..

Biedrona112233

Wcale nie zniknęła, po prostu nie ma z nią wątków. Przecież nie mogą pokazywać wszystkich postaci jednocześnie. (: Wiodą spokojne życie i nic się nie dzieje, Wojtek przecież ostatnio się pojawił na chwilę. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones