PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej


Zimna jak lód, głupia, w dodatku ma jakąś manię. Nie śledzę serialu regularnie - czy Damian dał jej kiedyś powody do obaw? Wydaje się szczerym, fajnym facetem. Strasznie nieprzyjemna ta Monika, odpychająca wręcz.

ocenił(a) serial na 5
aneba

Monika ma naprawdę paranoję ! Damian to taka ciapa , nigdy by jej nie zdradził, siedzi pod jej patoflem. A ta ciągle o zdradzie, za mało ma pewności siebie. Zobaczymy co będzie dalej ,do usłyszenia, he he

nathalie34

No, a teraz bek, płacz i łaszenie się, bo narobiła bałaganu (napisałbym inaczej, ale nie mogę).

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Żal mi jej , taka zazdrosna , ośmieszyła męża , ale widać że się kochają, mimo że to film , coraz więcej rozwodów, więc niech będą szczęśliwi.

nathalie34

No okej, kochają się, ale ona ciągle ma problemy z zaufaniem do niego. Jakby chciał to by poszedł do innej, a jak będzie mu takie numery wywijać to w końcu pójdzie i wtedy będzie jaki on zły, niedobry itp itd. Nie żebym uzasadniał zdradę, oczywiście, że nie, chodzi mi tylko o to, co pokazują i że też wszystko ma granice.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Wszystko ma swoje granice, święte słowa ! Może w końcu da mu spokój , bo ile można ! I już dość tego wątku, inne robią się teraz ciekawsze.

nathalie34

Matko i córko - ta Monika to serio jakaś pokręcona. Na miejscu tego Cieślika to bym chyba jednak ten rozwód chciał.

ocenił(a) serial na 9
aneba

Może nie dał powodów, ale na początku ona weszła między niego a Żanetę. Może stąd ta paranoja?

laleczka874

No, ale trochę długo już ta paranoja trwa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones