PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 944
oceny
4,8 10 1 35944
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

To schodzi na psy,to już nie jest ten serial co 5-8lat temu...już nie umieją wymyślać sensownych rzeczy do odegrania aktorom...po prostu żenujący jest ten serial i czekam aż go w końcu zdejma tak jak to zrobili z W-11..

ocenił(a) serial na 5
maja9128

Nie oglądaj i masz spokój.

maja9128

Nie jest to taki zły serial przynajmniej lepszy od Barw Szczęścia .

Ruben_fw

nie ogladam na szczescie od kilku lat...nie wiem barw szczescia tez nie ogladam...tylko dwa seriale polskie ogladam "belfer" i "ultraviolet" i to by bylo na tyle z polskich produkcji :D...wole amerykanskie,nawet tureckie sa lepsze od polskich :D

maja9128

Zgadza się amerykańskie seriale lepsze choć tam też zdažają się gnioty.

Ruben_fw

no ja staram sie obejrzec kilka odcinkow seriali amerykanskich i potem oceniam czy sa warte uwagi..np taki serial mr.robot obejrzalam 5odcinkow serialu i dalej nie pociagnelam bo po prostu nic z niego nie rozumialam..jeszcze te informatyczne gadki ktore ciezko zrozumiec jeszcze jak ktos szybko mowi to napisow nie nadarzalam czytam a pozniej sie zastanawialam co do czego i odpuscilam to nie dla mnie film..bywaja gnioty ktorzy amerykanie ogladaja a jak dla mnie to powinni usunac z ramowek tv te seriale...a usuwaja seriale ktore mieli lepsza ogladalnosc...i tego rozumowania amerykanow nie rozumiem :D...wiadomo bywaja wzloty i spadki ogladalnosci sezonow bo roznie bywa raz sa lepsze odcinki sa gorsze..ale usuwac z ramowki serial ktory mial 4mln ogladalnosci a zostawic gniota ktoy ma o polowe mniej ogladalnosci...

ocenił(a) serial na 10
maja9128

Ja uwielbiam na wspólnej od 1 odcinka i oglądam od nowa.Najlepszy serial . Tysiąc razy lepszy od pierwszej miłości, m jak miłość, barw szczęścia .Z polskich seriali tylko na wspólnej a potem przyjaciółki.

Katie_26

ja przez 3lata ogladalam na wspolnej...pozniej sie posypal wg mnie..

ocenił(a) serial na 1
maja9128

I ja czekam by go zdjeli

ocenił(a) serial na 1
maja9128

Jak dla mnie od samego początku jest żenujący Zreszta jak większość seriali

ocenił(a) serial na 10
madeinlg

a jest jakiś serial polski który lubisz? Co uważasz o serialu Pierwsza miłość, przyjaciółki, Magda M, Brzydula??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones