PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Pytanko.

ocenił(a) serial na 10

Wiecie kiedy będzie przerwa wakacyjna? Bo już lipiec jest a to dalej leci.

Zbuntowany_RBD

W tym roku nie będzie przerwy wakacyjnej. Serial będzie emitowany normalnie tak jak do tej pory.

ocenił(a) serial na 10
malami132

Serio? O.o

Zbuntowany_RBD

serio ;-)

ocenił(a) serial na 10
malami132

Ok dzięks za odp. i info. Co se stało że nie będzie tej przerwy dziwnie.

ocenił(a) serial na 5
Zbuntowany_RBD

Super ! Na stronie internetowej świata seriali masz zwiastun co będzie się działo , a będzie !

nathalie34

Oj będzie. Wróciłam do regularnego oglądania po długiej przerwie (jeśli nie w tygodniu, to ciurkiem w sobotę), bo zapowiedź wakacyjnych odcinków mnie szalenie zachęciła.

ocenił(a) serial na 5
vanilla_sky85

Mnie również, bardzo interesująco się zapowiada. Ciekawe czy Cieślik da się uwiezc. Myślę że nie, taki on zniewieściały trochę jak dla mnie.

nathalie34

Też tak sądzę, choć duet Monika-Damian to obecnie mój ulubiony. Jej fanaberie + jego gapowatość to dla mnie wybuchowa, zabawna mieszanka.

ocenił(a) serial na 5
vanilla_sky85

Ja jestem ciekawa jak się rozwinie wątek tej zadufanej Sandry z niby jakimś tam producentem , sądząc po zwiastunie nie za fajnie.

nathalie34

Dostanie dziewczyna po d.pie (być może dosłownie ;) ) i być może doceni fakt, że studenci wcale nie są tacy źli i być może da szansę ... hmm nie pamiętam imienia tego chłopaka.

ocenił(a) serial na 5
vanilla_sky85

No i dobrze. Okropnie traktuje swoich współlokatorów, ten brunet ma chyba na imię Norbert.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones