PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

mam takie pytanie :)

ocenił(a) serial na 3

chodzi o to czy w tym serialu występował jakiś ksiądz??? wiem ze glupie pytanie ale dla mnie istotne :) i czy mial on cos wspolnego z barmanem (brak/wujek/ciotka)? :P bardzo prosze o pilna odpowiedz

no i jezeli kojarzycie taki watek w innym serialu to prosze o wskazowke, pozdrawiam

Nela_15

Ja nie kojarzę żadnego księdza, poza tymi którzy udzielali slubów kościelnych i chrztów :)

ocenił(a) serial na 7
Nela_15

Ale chodzi o grana postac ksiedza nie o autentycznego ksiedza? Byl jeden watek kiedys, ten ksiądz mial chyba romans z Gabrysia? cos takiego kojarze

ocenił(a) serial na 4
_evja_

Gabrysia tak gdzieś około 2004 roku, w trakcie problemów w związku z Leszkiem, szukała wsparcia u swojego spowiednika księdza Szymona granego przez Mariusza Witkowskiego. Zaprzyjaźniła się z nim, on ją zapraszał na plebanię, pamiętam jakieś spontaniczne pocałunki. Wątek został zakończony chyba dlatego, bo ksiądz wyjechał za granicę. Wybaczcie mi, jeśli źle pamiętam.

ocenił(a) serial na 4
piruenkeli705

A Gabrysia pracowała kiedyś jako barmanka w barze Na Wspólnej.

piruenkeli705

była jego właścicielką a potem nagle wątek się urwał z dnia na dzien.
a taka wielka przyjaciolka Weroniki, Baski a teraz nikt o nią nie pyta nikt jej nie widział nie słyszał, bardzo interesujace;)
Dobrze, że Leszek jako ojciec Igora pojawił się chociaż jak on był w szpitalu - wow!

Qdom

To jakiś fetysz? Przeglądam właśnie dyskusje nt. polskich seriali i póki co DOPIERO drugi raz to widzę.

ocenił(a) serial na 1
szuszu_3

tak, był ksiądz, ale taki sztuczny, od razu wiedziałem, że jakiś nieprawdziwy był, na szczęście okazało się, że to seryjny zabójca świetnie się zakamuflował, pamiętam jak dzisiaj jak Roman z Bożeną załatwili go łopatą, a Włosek ćwiartował zwłoki, później nie oglądałem jakieś 1000 odcinków, ale domyśliłem się, że to Michał z Grażyną zakopywali go w lesie, tuż obok parafii księdza Władysława, który był proboszczem za czasów, gdy ten sztuczny ksiądz był wikarym w sąsiedniej parafii.

ocenił(a) serial na 5
mirekwk

Chcę to zobaczyć. =D Ciekawe, który to odcinek, jak Roman lata z tą łopatą.

ocenił(a) serial na 5
mirekwk

Jaka Bożena i Grażyna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones