Na niebieskich światłach
powrót do forum 2 sezonu

Angole,Ajrole

ocenił(a) serial na 8

Druga seria nadal bardzo dobra . Watki zakonczone . Pierwszy odcinek ogladalem na bezdechu i mimo, ze dalej juz takiego napiecia nie ma to jest to serial na jak ,czesto w GB tv ,wysokim poziomie. Dla wszystkich ale Ci ktorzy znaja konflikt, nastroje spoleczne w Irlandii i ich stosunek do policji , lojalistow, katolikow, protestantow beda mieli takze dodatkowe smaczki.
A my sie martwimy podzialem spolecznstwa w pl...7/10.

ocenił(a) serial na 8
seamek

czy ja wiem, czy __na pewno__ pokończone wątki? Skoro są już zapowiedziane kolejne dwa sezony, to mam przeczucie, że pójdą drogą Line of Duty czy Happy Valley i w dalszych sezonach będą kontynuowane wątki z pierwszego czy drugiego.
Ale tak, serial znakomity - lekko bardziej lajtowy niż pierwszy i boję się, że teraz to dopiero przywalą ciężarem...

ocenił(a) serial na 8
wild79

Chodzilo mi o to , ze nie zostajesz z reka w nocniku przez rok do nastepnego sezonu. Pewnie masz racje i moze beda dalsze serie ale jako antologia. To samo srodowisko i bohaterowie ale jakas nowa historia.I masz racje z ta lajtowoscia. Dla mnie to nieznaczna wada ale to subiektywne odczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones