Na spacerniaku (2018-2019)
Na spacerniaku: Sezon 3 Na spacerniaku sezon 3, odcinek 1
odcinek Na spacerniaku (2018-2019)

odcinek 1

8,8 39
ocen
8,8 10 1 39
Na spacerniaku
powrót do forum s3e1
ocenił(a) serial na 10
Krycha2K69

Tych sezonów jest dużo więcej, obejrzałam wszystkie. Te dwa sezony na Netflix to jest dopiero 12 odcinków oryginalnych tureckich, w sumie jest ich 44.

izaak000

To ja wiem, aktualnie oglądam te 33 odcinki ale to jest 2 sezon, 3 sezonu nie ma.

izaak000

A gdzie te wszystkie odcinki można obejrzeć?bo na netflixie są 2 sezonu i tych odcinków jet 36 tylko a podobno jest 3 sezon

ocenił(a) serial na 10
jakcud

Na fb jest grupa Turcja - Serialowe Hity i Filmy. Tam wejdźcie w Pliki i i jest katalog Avlu. Ostatni odcinek na Netflix to 11 w katalogu. W sumie wszystkich odcinków jest 44. Na Netflix nie ma wszystkich sezonów, ponieważ wykupili dostęp tylko do dwóch pierwszych. Polecam kolejne bo bardzo dużo się dzieje :)

ocenił(a) serial na 9
izaak000

Już usunęli.... a dziś skończyłam oglądać te na netflixie....

izaak000

Jestem na tej grupie, wyskakuje mj tylko wpis ,,Avlu,, I nie mogę wejsc

Oliwcia_Pniewskae

Kurde no mi też!!! Jest jakieś inne dojście do tego serialu?

izaak000

Wiadomo kiedy będzie 3 sezon?

Krycha2K69

No właśnie. O jakim 3 sezonie mowa jak są tylko 2?

sylwia_lesnicka

Tylko 2 są na netflixie, a tak naprawdę jest to jeden sezon, tylko oni sobie to podzielili na 2. Mam linki do wszystkich odcinków, są na cda, jak ktoś chce to dajcie znać, nie podaje publicznie żeby nie usunęli ;)

elimac25

Poproszę

elimac25

Poproszę

elimac25

Witam. Można prosić linki do filmu?

Patrycja_1299

Dziewczyny, a można tu jakoś na priv napisać?

elimac25

Witam . Wyślesz link do kolejnych odcinków?

elimac25

Możesz wysłać:)

elimac25

Mogłabym też prosić link do odcinków? Mój mail: klaudiaczika99(małpa)wp(kropka)pl dziękuję :)

klaudiaczika99

Mogłabym też prosić na priv link do 3 sezonu... Pozdrawiam

Miroslawa_Michalak

Mógłabym teź prosić na priv link do 3 sezonu

elimac25

Ja również poproszę

ocenił(a) serial na 8
Ania_Stachowiak_filmweb

Są tylko do 31 odcinka reszty nie ma https://www.facebook.com/legacy/notes/405492863864276/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones