serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Na sygnale

2014
22m
6,5 5 131
ocen
6,5 10 1 5131
Medyczni ratownicy codziennie otrzymują wezwania do osób, którym grozi śmierć. Zobacz pełny opis
Na sygnale zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Nowy serial twórców popularnego „Na dobre i na złe” pokaże pracę ratowników medycznych. Czwórka bohaterów, czyli załoga karetki reanimacyjnej: Wiktor, Piotr Martyna i Adam, w każdym odcinku otrzymuje wezwanie do osób znajdujących się w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu. Ratownicy muszą podejmować szybkie decyzje i zmagać się z niespodziewanymi okolicznościami.

studio
Artrama (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polska
tytuł oryg.
Na sygnale
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Perełka w morzu bagna

ocenił(a) serial na 6

W tej powodzi paradokumentów chyba jedyna pozycja którą można zaakceptować i przy okazji okazja by się czegoś dowiedzieć.

Przesympatyczni aktorzy, postacie świetnie wykreowane! Chętnie oglądam :) Tak trzymać!

1. Serial dzieje się w środowisku ratowników medycznych. Pomimo to sytuacje, gdy nie udaje się kogoś uratować należą do niezmiernej rzadkości. W ciągu blisko 500 odcinków może paru pacjentów im zeszło. Zabija to jakiekolwiek emocje, bo widz wie, że i tak wszystko się dobrze skończy.

2. Ratownicy z serialu toczą...

Nie wiem dlaczego twórcy zmieniają formułę serialu. Oglądam od samego początku i muszę powiedzieć, że jest coraz gorzej, Wcześniej kładli nacisk na pomoc, pracę ratowników. Zdarzały się jakieś od czapy, ale dało się to z uśmiechem na ustach obejrzeć. Teraz nie dość, że wprowadzają dużo wątków prywatnych bohaterów to te...

więcej

Jak na serial w swojej konwencji, daje radę. Wielki plus za odkrycie Wojciecha Kulińskiego, dzięki takiemu głównemu bohaterowi produkcja wyróżnia się wśród innych paradokumentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones