PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 572
oceny
7,3 10 1 17572
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

śmieszny :D

ocenił(a) serial na 8

Jak byłam mała, bardzo lubiłam ten serial. Willis był taki zabawny :) Bardziej mi się podoba jako David niż w niektórych jego późniejszych, "twardzielowskich" rolach.

Serial miał niepowtarzalny klimat, ale kiedy ogląda się go teraz.. widać, że się zestarzał.

gw1azdeczka

Faktycznie śmieszny :D:D
Ja także oglądałem ten serial jako małolat.Bardzo lubiłem parę głównych bohaterów,bo często się kłócili przez co zawsze było zabawnie.Willis grał bardzo sympatyczną postać.

ocenił(a) serial na 8
Martin_Eden

Bruce
No tak. Willis z niewielkimi zmianami gra tę rolę do dzisiaj :)

Co nie przeszkadza mi go lubić.. Choć ciągle wierzę, że zagra jeszcze swoją życiową rolę. A może zagrał, tylko nie zauważyłam?

Oglądałam parę latek temu - ale tak dosłownie, czyli może dwa - pierwszy odcinek serii, kiedy zaczęli potwarzać. Myślałam, że oglądałam to jak byłam mała, to teraz sobie odświeżę.. Ale niestety, serial się sporo zestarzał. Nawet mocniej niż McGyver..

gw1azdeczka

Z perspektywy czasu
wiele seriali,czy filmow odbiera się inaczej.Często już tak nie fascynują jak kiedyś.Poza tym po kopii też widac,ze nie są pierwszej świeżości.Co do Willisa,to w sumie widziałem z nim kilka produkcji i lubię np.jego rolę w "Piątym elemencie",choć chyba faktycznie nie zagrał jeszcze roli życia.

ocenił(a) serial na 8
Martin_Eden

perspektywa - no właśnie
Fakt, odbiera się inaczej, ale i efekty specjalne się starzeją, lub po prostu scenografia, jak w przypadku - moim zdaniem - "Na wariackich papierach". Gdy wszystko jest papierowe i w gruncie rzeczy bezbarwne (w sensie dosłownym, nie przenośnym :D ).. to i komiczny David Adison nie pomoże :)

Dla mnie najmocniejszym filmem Willisa jest "Szósty zmysł", ale wyłącznie dlatego, że wolę poważniejszy repertuar niż film Bessona. Choć czy to najlepsza rola Bruce'a.. można by dyskutować. Bo na przykład w "Motywach zbrodni" (jeśli nie mylę filmów) zagrał wreszcie inną rolę, z gruntu niesympatyczną :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones