PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Która wg Was postac jest grana najlepiej, jest najmilsza itd? Bo ja uwazam ze David, czyli niezastapiony Bruce Willis :-)

ocenił(a) serial na 6
Chayenne

Ten temat jest bez sensu. wszyscy powiedzą, że David. Bruce Willis stał się zresztą po tym serialu sławny...

Bruce_Lee

Dlaczego wszyscy i dlaczego bez sensu...? Nie rozumiem. Bo juz slyszalam ze JAKAS KOBIETA, a mniemam ze Bruce Willis nie jest kobieta (...) LUDZIE! troche szacunku...

ocenił(a) serial na 7
Chayenne

David, David, David, David! Cała sala skanduje. Nie no nikt nie przebije Davida z trzech powodów:
po pierwsze, jest sympatyczny, dowcipny i UWIELBIA ŚPIEWAĆ! To jest jeden z najlepszych pomysłów, jakie widziałem w filmach. Główny bohater, mimo tego, że wyje, uwielbia śpiewać! Wie, że mu to nie wychodzi, ale jest tak zafascynowany muzyką, że na to nie zwraca uwagi. To genialne.
po trzecie (muzykę traktuję jako "po drugie"), gra go świetny Bruce Willis, który w tym serialu gra najlepiej ze wszystkich filmów, jakie oglądałem z jego udziałem. Wg mnie.

ocenił(a) serial na 7
Satch

ale chciałem dodać jeszcze, że sam David byłby w serialu nikim, bo tu chodzi między innymi o sprzeczki o seksizm między głównym bohaterem a główną bohaterką.

ocenił(a) serial na 7
Chayenne

1 miejsce ma oczywiście David.
2 miejsce ma Agnes DiPesto. Dlaczego? Ponieważ jest miła, śmieszna i lekko głupkowata.
3 miejsce ma Maddie Hayes. Dlaczego? Maddie nie jest aż taka zła i wstrętna. Trzeba ją zrozumiec. Ona jest przedsiębiorcza, jej wspólnik - straszliwy luzak i typowy facecik.

To są moje typy.

ocenił(a) serial na 8
Chayenne

A ja lubię wszystkich troje, bo gdyby zabrakło choć jednej z tych postaci, to ten serial nie byłby już tym samym. :)

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

dla mnie na pierwszym miejscu rownoczesnie DAVID i MADDIE!!! Sa super!

Iwoneczka

Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!Maddie i David!!!

ocenił(a) serial na 10
Lady_McBeth

do postu powyzej: nic dodac, nic ujac. Maddie i David rzadza!!!

ocenił(a) serial na 9
Chayenne

dkldn ;)) David był by tak samo nikim bez Maddie jak ona bez Davida ;)
tyle.

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

Na tak postawione pytanie odpowiedź może być tylko jedna Madie!!!!!Dowód: kiedy Cybill nie było w kilku odcinkach serial stracił na popularności a fani Madie i Davida byli niepocieszeni.Sam David wcale nie był ani trochę zabawny!!! Nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie Madie wróci z Chicago. Co do gry aktorskiej to chyba nie fair ( dla Willisa) porównywać amatora z aktorką która już miała wtedy spore doświadczenie-wcześniej Shepherd zagrała przecież w 12 filmach i serialu a w dwóch innych serialach pojawiała się gościnnie.Za swoja pierwsza rolę otrzymała nominację do Złotego Globa. Willis był amatorem i to widać ale to nie zaszkodziło serialowi.
Dla mnie postać nr.1 w serialu to Madie. Jest prawdziwą damą w każdej sytuacji. Wspaniałą pracodawczynią- który inny szef płacił by z własnej kieszeni pracownikom którzy w godzinach pracy się obijają.
Cybill Shepherd to wspaniała aktorka i jedna z najpiękniejszych kobiet świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones