PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Mój ulubiony serial z dziecinstwa. Oglądam go już po raz trzeci. Nagrywałem na dvd w jakości HQ, kiedy leciał na Tvp2. Właśnie dziś postanowiłem sobie przypomnieć. Jakby co mogę udostępnić płyty. wprawdzie nie mam wszystkich odcinków, ale znajoma uzupełnia mi teraz z axn crime wiec bede miec komplet.
zly jestem ze tvp2 ze nie puscila po raz drugi jak to puszczali do znudzenia "detektywa w sutannie', 'gliniarza i prokuratora' czy 'statek milosci', no ale niedlugo bede miec wszysciutke odcinki (oprocz pilota bo ostatni raz, pilot lecial prawie 20 lat temu przy pierwszej emisji na tvp1) wiec sie ciesze ze axn crime puszcza.
ach, juz nie ma takich seriali jak kiedys. nawet 'diagnoza morderstwo' ktora leci teraz na axn nie zastapi 'na wariackich papierach'.

ocenił(a) serial na 9
pstryk

właśnie dzisiaj wypuszczony został na neta już 5 ostatni sezon moonlighting z lektorem więc za pare dni wszystkie powinny być już na jakimś warezie

PPWojtek

pewnie w jakiejs byle jakiej jakosci avi. ja tam wole sam sobie dograc na dvd odcinki z axn w wersji HQ 4,5 giga.

ocenił(a) serial na 9
pstryk

ECH WY NOWOBOGACCY

użytkownik usunięty
PPWojtek

spoko serial

ocenił(a) serial na 9
PPWojtek

Proszę podać mi namiary gdzie w necie można obejrzeć ten serial, bo ja znaleźć nie mogę..

ocenił(a) serial na 8
Sigerson

Film jest bardzo fajny.Oglądłam bym go jeszcze raz.

pstryk

witam...w jaki sposób mógłbyś udostępnić te płyty? bo szczerze mówiąc jestem zainterosowana tym serialem...pozdrawiam

martaf85

napisz do mnie mail: arti161@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones