PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 572
oceny
7,3 10 1 17572
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Może wie ktoś czy Polsat przerywa emisję serialu? Bo wczoraj czy przedwczoraj widziałem zapowiedź JAG o godzinie o której leci Na wariackich papierach? Wie ktoś coś więcej na ten temat? Polsat znów robi widzów w ch... , tak samo jak ze Światem Wg Bundych - zaczęli emisję od 5 serii :(

ocenił(a) serial na 10
junior_2

Ej ale "JAG" bedzie lecial tylko w piątek!! i moze puszczac beda dalsze odcinki ale od poniedzialku do czwartku!? ja tam niewiem co oni planuja ale mi to sie coraz bardziej nie podoba i tyle moge powiedziec! 3 maj cie sie! lece bo za godzinke leci nasz serialik caluje paaaaa

junior_2

mam nadzieje że tylko w piątek bedzie JAG....żeby przerywać serial po dwudziestu kilku odcinkach?? Polsat mnie czasem wkurza :(

ocenił(a) serial na 6
junior_2

'tak samo jak ze Światem Wg Bundych - zaczęli emisję od 5 serii :(' Wiedziałem! Po prostu wiedziałem - raz, że oni wszyscy inaczej wyglądają niz w intrze - Al jest troszkę bardziej łysy, Kelly ładniejsza, Bud wiekszy, i w ogóle. I też mam nadzieje, żeby nie przerwali tego serialu, choć musze przyznać, że ostatnio się robi niestety taki drętwy...

ocenił(a) serial na 9
junior_2

Z programu TV na Wirtualnej Polsce wynika że od poniedziałku do piatku będzie JAG... Wariackich ani widu ani słychu... ;(

ocenił(a) serial na 10
Miranda007

podaj mi adres do tego programu tv na wirtualnej! wiesz troche niemo-ge uwierzyc ze polsat rezygnuje z takiego filmiku ;/. ale damy rade moze tvn pusci cala serie i wtedy spokojnie sobie obejrzymy caluje papapapa

ocenił(a) serial na 9
Angass

Proszę: http://tv.wp.pl/.?_err=1&ticaid=1&_ticrsn=5 [tv.wp.pl/.?_err=1&ticai ...] Mam nadzieję że rzeczywiście przejmie go tvn, można mieć wtedy nadzieję na obejrzenie wszystkich odcinków ;) Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
Miranda007

Po obejrzeniu wczorajszego odcinka stwierdzam, że owszem, jest to ostatni odcinek, ale też nie do końca - na końcu tegoż odcinka wszyscy się żegnali, życzyli sobie miłych wakacji i do zobaczenia na jesieni. A wiec jest dla nas jakaś nadzieja ;)
PS. Czy ktoś wie może co to była za piosenka, z odcinka wczorajszego, tego z Whoopie Goldberg?

Miranda007

Wszyscy się żegnali, bo to był koniec, ale dopiero drugiego sezonu. Też jestem szczerze ****** na polsat za to, że zabrali mi mój kochany serial

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

Ech...też sie wkurzylam....a dzisiaj na koncu David powiedzial, ze "powie coś Maddie na jesieni".
fjna zapowiedź trzeciego sezonu...kto czytał streszczenia powinien wiedziec o co mi chodzi XD

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

ja mam jeszcze nadzieje ze polsatowi sie odmieni i jakos serial wroci na antene(oby). kazdy z nas poniniem miec taka ze nadzieje ale sami wiecie z kazdym dniem oddala sie ona! teraz ogladalismy 23 odcinki a w calej serii jest ich 66 wiec moze polsat nie pomyslal i serial ciagnal by sie juz we wrzesniu wiec postanowili go przeniesc? a moze az tak sie podobal ze teraz urwali i od wrzesnia puszcza od 1 odcinka i zaluzmy co jakis czas no na przyklad co 2-3 dni?? ja tak sadze i wy sie tym motywujcie!! pozdrawiam 3 maj cie sie!!!

Angass

W sumie gdyby od września puścili od początku to nie byłoby takie złe. Wtedy chyba nie mieliby już jakiejś większej wymówki, żeby serial przerwać. Pozdro dla wszystkich fanów "Moonlighting" =)

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

oby puuscili ale moze ktos wpadnioe na pomysl zeby wydac na dvd ten serial?? no wiecie zawsze mozna na necie poszukac noze na osloskopie (jakos musimy sobie radzic nie??) no jak by ktos mial jakies plytki z filmem to prosze dajcie mi znac ! pozdrawiam !!3 maj cie sie!!!!!

Angass

Kiedyś jakaś inna stacja, RTL7 (dziś TVN7), czy TV4 (w każdym razie, chyba jedna z należących do Polsatu) też puszczała NWP i również tylko kilka odcinków. Zastanawiam się, czy przypadkiem TVP w dalszym ciągu nie ma prawa emisji. Tak też jest np. z "Z archiwum X", które pokazują I TVP i Polsat, ale Polsat ma tylko kilka sezonów, które w kółko powtarza, a TVP ma w ogóle prawo do pierwszej emisji, toteż ostatniej serii Polsat na pewno nie pokaże tak długo, dopóki nie zrobi tego TVP. Od czasu pokazywania NWP minęło chyba z 10 lat, ale być może taki długi okres mają w umowie.

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

Ja siew tam nieznam na prawie autorskim i prawach pokrewnych choc sie na lekjcjach troche uczylo! moze jest tak jak mowisz moze tvp ma koncesje na wszystkie odcinki i chce ja sprzedac? moze jak wygram werscie w lottka to kupie kazdemu na forum haha) poczekajmy moze sie cos wyjasni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones