PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722274}

My Lovely Girl

Nae-gen neo-moo sa-lang-seu-leo-un geu-nyeo
6,7 320
ocen
6,7 10 1 320
Nae gen neo moo sa lang seu leo un geu nyeo
powrót do forum serialu Nae-gen neo-moo sa-lang-seu-leo-un geu-nyeo

Moim zdaniem drama byłaby lepsza gdyby kończyła się na 15 odcinku. W dodatku zmęczyła mnie.
Fabuła taka sobie, niekończąca się rozpacz Raina i choroba Dal bonga. Prawie żadnych
pocałunków. Para wiecznie w (tym samym) uścisku z identycznymi ujęciami. Nie będę się kryła z
tym, że obejrzałam serial wyłącznie dla Bi Oppy, ale gdyby nie on i piesek, to nie wiem czy
przetrwałabym tę nudę z L'em i Krystal.Choć muszę przyznać muzyka była oki. Teraz moje
największe rozczarowania, dlaczego główna bohaterka nie rozwinęła swojego talentu, co
robiła przez cały rok??? Po co wróciła skoro i tak zamierzała odejść? Szkoda słów. Uffffffff jak
dobrze, że to już koniec.

ocenił(a) serial na 9
Orkadrahi

Ja bardzo lubię tą dramę :D Często kiedy czegoś wyczekuję to mnie zawodzi, ale tutaj tak nie było :3
Dostałam prawie identycznie to czego oczekiwałam :D Chciałam obejrzeć specjalnie dla Rain'a i dla Krystal którą polubiłam w Heirs. Wyjątkowo postacie, które były xłe, mnie nie denerwowały. xD Były naprawdę fajne
Tak... zakończenie 15 odcinka byłoby dobrym zakończeniem. Ale ten 16 też nie był bardzo zły. :) Fakt... dziwnym był ten jej nagły powrót bez powodu. Mimo to było miło i szybko mi ten odcinek zleciał. :D

Orkadrahi

A ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony spoko fabuła, Rain i L na plus, a z drugiej strony drętwa Krystal... dobrze, że to nie miało więcej odcinków. Jak na początku było ok, tak z każdym odcinkiem myślałam, że mnie coś trafi przez nią... Kurcze no, zawód, chociaż nie było tak źle.

asusRM

w sumie tak pisząc na świeżo byłam niezadowolona... ale jak sobie teraz słucham osta to to jedna z tych dram za którymi będę tęsknić;) mimo wad ta historia miała w sobie to coś...

ocenił(a) serial na 8
Orkadrahi

Jestem świeżo po - dla mnie drama na duży plus. Cudowny OST, utwór instrumentalny męczę codziennie po naście razy i zawsze mnie wzrusza. Dałabym w ogólnej ocenie nawet 9, al ostatni odcinek to jakieś nieporozumienie :/

SPOILER

Motyw wyjazdu, pretensje nie wiadomo tak naprawdę o co...Skończyliby na 15 i byłoby o niebo lepiej !!! Jeszcze zrozumiałabym wyjazd, bo chciała odnaleźć samą siebie , doszkolić się... a ta gary szorowała :/
To moja pierwsza drama, w której zagrał Rain i muszę powiedzieć, że baardzo mnie oczarował :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones