PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301010}

Nana

8,2 7 039
ocen
8,2 10 1 7039
Nana
powrót do forum serialu Nana

Zadurzyłam sie w Nanie od pierwszego odcinka...PO 30 odcinku troche nie miałam czasu na ooglądanie i przeskakiwałam z jednego na trzeci odcinek ....Właśnie obejrzałam ostani odcinek 47 i niewiem o co chodzi z tą sceną z przyszłości ...mógłby mi ktoś wytłumaczyć lub w skrócie opisać historie tego niesamowitego anime ....odpowiedzieć w histori przy okazji na pytania :czy Nana (szczeniak:)) pogodzia sie z Nobu i jak ? czy z powodu astmy NANA z blastu umarła ?A może wytłumaczenie tej sceny z przyszłości rozwinie sie w 2 SEZONIE .............NO I W KOŃC KIEDY BĘDZIE TEN 2 SEZON....???! prosze o szybką odpowiedz... :D

użytkownik usunięty
nanseven

SPOILER...
S P O I L ER Nana nie umarła , a raczej zagineła odcieła sie od Hachi, Yasu i wszystkich innych , w mandze Hachi zawziecie jej poszukuje. W ogole to Nana zeby nikt jej nie poznał zapuscila włosy i zmienila ich kolor na blond.
Manga jest nieskonczona, jest wiecej rozdzialow niz w anime ale nie ma tam ze Hachi wrocila do Nobu , caly czas jest z Takumim.
Wlasnie dlatego ze niewiadomo kied autorka dokonczy mange , prawdopodobnie nigdy, nie ma drugiego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones