PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301010}

Nana

8,2 7 039
ocen
8,2 10 1 7039
Nana
powrót do forum serialu Nana

Podobne tytuły - PROSZE!!

ocenił(a) serial na 10

Klimat Nany bardzo mi się spodobał, uwielbiam tą kreskę, a fabuła rewelacja - proszę
podajcie mi podobne tytuły ^^

Tiitek

Może Paradise Kiss?

ocenił(a) serial na 10
patrini

Widziałam xD czytałam też ;) długo przed poznaniem Nany ;) masz coś jeszcze Patrini? Plisss

Tiitek

Podobne jest (przynajmniej dlatego, że jest to romans/dramat) Bokura ga Ita. Ale kreska nie rzuca na kolana, niestety. Skip Beat jest bardzo przyjemne w odbiorze - są tam muzycy, aktorzy itp., no i oczywiście romans.

ocenił(a) serial na 10
patrini

Romans/dramat w anime bardzo mi pasuje, ale bez odpowiedniej kreski i dobrze skonstruowanej fabuły, nie potrafię się wciągnąć w serial. Bkura ga Ita widziałam, przyznaje kreska nie powala w ogóle, a to jak jest narysowana główna bohaterka mnie bardzo odrzuca ;) Jednak z takich dramat/romans anime najlepsza jest dla mnie Nana i póki co żaden tytuł w tym gatunku mi jej nie zastąpi... Skip Beat ^^ to typowi bishomeni :D zonk ;P A propos innego spojrzenia na klasykę, widziałaś RomeoXJuliet ? Ładna grafika ;) romans jak z Szekspira :)

Tiitek

Planowałam się za to zabrać, ale odrzuca mnie przedstawiony tam świat. Chociaż i tak możliwe, że któregoś razu skuszę się na to anime - jak już obejrzę wszystkie interesujące mnie romansidła, to pozostanie mi skupić się na tych, które wcześniej odrzuciłam :)
Dla mnie numerem jeden z gatunku dramat/romans jest Clannad. Chociaż uważam, że Nanie niczego nie brakuje i w sumie mogłabym te dwa tytuły uznać za ulubione.

ocenił(a) serial na 10
patrini

Heh ;) jeśli się zdecydujesz to romeoxjuliet jest naprawdę ciekawą pozycją. A jakie obecnie Cie interesują romansidła? Bo czasami potrzebuję takiego klimatu, by się zrelaksować od rzeczywistości. Clannad właśnie mnie odrzuca pod względem grafiki bohaterów, choć Clannad ova bardzo mi sie spodobał - historia Tomoyo Tomoya.
Jeśli chodzi o dramty/romansidła anime, podobało mi sie Shuffle!, Kimikiss, natomiast komedyjki romantyczne to Ouran Kokou Host Club i Lovely Complex ^^

Tiitek

Wyślę Ci na priv adres mego konta na myanimelist, żeby nie było, że odbiegamy daaaaleko od tematu Nany xD

patrini

Nie mogę wysyłać prywatnych. Więc napiszę krótko o romansach, które lubię (pomijając te, o których wcześniej wspomniałam): Vampire Knight, Kimi ni Todoke, Myself; Yourself, Toradora, True Tears, Junjou Romantica, Kaichou wa Maid-sama!, Kara no Kyoukai (wątek romantyczny jest, ale fabuła nie skupia się wyłącznie na nim), Hakuouki, Hakushaku to Yosei. Lubię też Ouran (...), ale Lovely Complex nie rzuciło mnie na kolana. Widziałam jeszcze kilka innych, ale dam sobie spokój z wypisywaniem wszystkich xD

ocenił(a) serial na 10
patrini

heh spoko xD masz racje za bardzo odbijamy od tematu Nany! Ale po prostu nie mam z kim pogadać o anime ;) zaprosiłam cie do znajomych, mam nadzieje, ze teraz wysylanie prywatnych wiadomości nie będzie nastręczać problemow :)

Tiitek

Trzeba uzbierać punkty, żeby móc wysyłać wiadomości. Wejdź na mój profil, pod avatarem jest adres mego konta na myanimelist.

ocenił(a) serial na 10
patrini

No coś ty trzeba punkty zbierać by móc się kontktować, jeez jakie to kłopotliwe... Ok wejde na tą stronę :)

Tiitek

Bokura ga ita!!!! i Toradore też spróbuj!!!!

ocenił(a) serial na 10
vellma

Widzialam :) ale dziekuje vellma za rade :)

Tiitek

A to był taki mały wyskok na temat fajnych anime ale i tak uważam że nana jest najlepsza! ;p

ocenił(a) serial na 10
vellma

taka mała prowokacja B)

patrini

Co jest Twoim zdaniem lepsze Paradise Kiss czy Nana? Oglądałam Nanę i szukam czegoś w takim własnie stylu ale wiem dobrze że cięzko mi bedzie znalesc coś lepszego.

ocenił(a) serial na 9
Tiitek

Honey and Clover z josei jest fajne, troszkę mniej dramatyczne niz Nana. Poza tym Nodame Cantabile, główna para Chiaki i Nodame są jak ogień i woda, muzyka też ogrywa w serii dużą rolę, tyle , że tym razem klasyczna ;)

ocenił(a) serial na 9
AnitaBlake

Mimo,że to nie ja prosiłam,to dziękuje Ci za nie- zaraz mam zamiar je sprawdzić :)

ocenił(a) serial na 9
Mokoto_san

Nie ma za co ;) Mam nadzieje, że tytuły przypadną do gustu.

ocenił(a) serial na 8
AnitaBlake

No właśnie. Widzę tutaj wiele anime bardzo godnych polecenia. Ale teraz szukam jakiegoś lekkiego. Może być głupie. <taki off...> tutaj tytułów jest masa, ale wiele oglądałam. RomeoxJuliet dobre?

ocenił(a) serial na 9
gawra101

Z lekkich poleciłabym ci:
Ouran High Host Club - klub żigolaków
Usagi Drop - z nowości, 2 epy wyszły
Sengoku Basara - samuraje na wesoło
Urusei Yatsura - bardzo odmóżdrza, jeżeli nie razi cię starsza animacja
Inuyasha - mój ulubiony ;) dużo śmiesznych akcji, choć czasami anime zachacza o poważniejsze klimaty
Romeo i Juliet na moje gusta słabe, choć w wieku 20 lat zdążyłam się już naoglądać rzeczy w takich klimatach i stałąm się wybredna ;)

AnitaBlake

Ouran high host club kocham to anime :)

ocenił(a) serial na 8
vellma

Tak, Ouran oglądałam. Usagi może obejrzę, zobaczymy co to ;)

Tiitek

Co wolisz Paradise Kiss czy Nana?
Oglądalam Nanę i oczekuje czegoś jeszcze lepszego ( o ile to mozliwe^^)

użytkownik usunięty
Muroslawa

Vampire Knight jest świetne ale raczej nie lepsze od Nany :-) Ja wolę Nanę zdecydowanie, Paradise Kiss manga jest fajna , śmieszna , ale anime położyli całkowicie :( i oczywiście Sailor Moon !

VK jest nie na moje nerwy. Oglądałam pierwsza serie i cały czas wkurza mnie że Yuuki woli Kaname od Zero:( tak samo jak Nana wybrała Takumiego zamiast Nobu... Dlaczego te dziewczyny tak ciągną do tych długowłosych! w dodatku zle wybierają;(

użytkownik usunięty
Muroslawa

Musisz przeczytac mangę VK , w mandze Yuuki kocha obydwu :) I mówi o tym Kaname że jej cześc kocha Zero i on to akceptuje :) Nawet jest pocałunek miedzy Yuuki a Zero :)

Widzę że jest szansa że wybierze Zero:)
W sumie w Nanie tez jest taka szansa, w końcu manga nie została zakończona...
Wypełniłaś moje serce nadzieją!:)
Dzięki!

ocenił(a) serial na 9
Muroslawa

Nie wiem czemu, ale nigdy nie mogłam zrozumieć Yuuki. Strasznie mnie denerwowała...
Tak samo jak Muroslawa- oglądnęłam tylko pierwszą serie.
W mandze Yuuki też jest tak... no nie wiem.. wkurzająca ?

użytkownik usunięty
Tiitek

"Sid i Nancy" ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones