PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301010}

Nana

8,2 7 039
ocen
8,2 10 1 7039
Nana
powrót do forum serialu Nana

Dokładniej chciałem kto jest matką drugiego dziecka Takumiego. Z tego co kojarze, Satsuki (tak nazywa się córka Nany?) zostaje z mamą, a Takumi wyjeżdza i jest scena, gdzie jakaś dziewczynka mówi na niego tata. I czy domyslacie się co dzieje się z Osaki? Ren ginie w wypadku Nana się załamuje i.. właśnie co dalej. Wiadmo jedynie, że prawdopodobnie wyjeżdza, ale bez konkretów.

ocenił(a) serial na 10
oranjefan

Matką drugiego dziecka jest Nana. Widac ze jest podlamana,ze chłopiec przebywa z Takumim w Anglii. Są podejzenia ze jest to jej pierwsze dziecko i ze ma je z Nobu:)(widac ze Satsuki jest młodsza,a chłopiec w ogole nie jest podobny do Takumiego i ma ten sam kolor wlosow co Nobu;) ).
Mnie ciekawi dlaczego siedzi z Takumim w Anglii. Niby jest powodem dla ktorego Reira moze spiewac (przypomina jej Rena i to jej daje siłe), a Takumi pewnie chciałby reaktywowac Trapnest,ale czuję ze ta cala sprawa ma drugie dno:D.
Osaki uciekła do Anglii. Zmienila fryzurę i spiewa w jakiejs knajpie. Nic wiecej nie wiadomo,trzeba czekac na nastepne rozdzialy:)

użytkownik usunięty
oranjefan

Nie wiadomo kto jest matką drugiego dziecka Takumiego... Może to Nana a może to Reira albo jakas inna kochanka , bo w mandze Takumi zradzał Nanę z kim popadnie... Na zagranicznych forach czytałam że ten mały to dziecko Hachi i Nobu bo wygląda jak Nobu a do Takumiego nie podobny i że to on jest właśnie pierwszym dzieckiem Hachi, a Satsuki drugim...

Gdyby Satsuki nie była córką Nany to dlaczego ona by się nią zajmowała? Wątpię by synowi pozwoliła wyjechać z Takumim, a sama zajęłaby się córką jego i innej kobiety....Swoją drogą liczę na dokończenie mangi i spotkanie głównych bohaterek, gdyż na to się zanosi, biorąc pod uwagę ostatnie rozdziały.

użytkownik usunięty
Aigneis

Nie napisałam że Satsuki nie jest dzieckiem Nany przeciez to mozliwe że pierwszy dzieciak jest jej i Nobu a drugi jej i Takumiego..... .. ja tez liczę na dokończenie mangi ale autorka sie nie śpieszy... ze szpitala wyszła w kwtietniu 2010

ocenił(a) serial na 10

słyszałam jakieś plotki, że nie chce pisać dalej. Czy jest w ogóle coś wiadomo? Będzie dalej pisać, czy nie?

użytkownik usunięty
Ingunda

No ja czytałam że nie chce rysować powiedziała że długo nie miała ołówka w ręku... straciłam sympatie przez to do niej... nie ma nic gorszego niz nie dokończona fajna manga , jak w przypadku x/1999 , może tworcy anime sami dokoncza Nane ? Tak bylo w przydaku mangi x/1999

ocenił(a) serial na 9

Eh, mogliby sami skończyć. W sumie z 2 lata już mangi nie czytałem i ciężko byłoy sie teraz połapać, a anime w miłą chęcią bym ten 4 raz obejrzał ;)

użytkownik usunięty
oranjefan

wooow... to chłopaki też to czytają? super :))

ocenił(a) serial na 9

Nana jest wyjątkiem, bo jest po prostu rewelacyjna, a realcja Nana Nana jest wyjątkowa :)

ocenił(a) serial na 10
oranjefan

Czytam Nane na stronie http://centrum-mangi.pl/Nana/ i moje pytanie brzmi, tutaj kończy się na 71 rozdziale, czy to wynik lenistwa i zaniedbania naszych tłumaczy i gdzieś tam moge sobie czytać dalej ( może być nawet w języku angielskim ) czy po prostu nie ma dalszych na chwile obecną. hm ?

ocenił(a) serial na 10
stelinaa_a

jest jeszcze kilka. jak dobrze pamiętam to do 84? poszukam.

ocenił(a) serial na 10
stelinaa_a

http://www.anymanga.com/nana/ proszę. po angielsku niestety, ale muszę przyznać, że nie wiedziałam, że jest już tak daleko przetłumaczona po polsku :D

ocenił(a) serial na 10
Ingunda

Jejku, dziękuję ! ;- ) ja też byłam zaskoczona, trafiłam na to przez przypadek. Heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones