PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810358}

Narcos: Meksyk

Narcos: Mexico
7,6 30 359
ocen
7,6 10 1 30359
6,8 4
oceny krytyków
Narcos: Meksyk
powrót do forum serialu Narcos: Meksyk

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

Zrozumiałem oglądając ostatni odcinek znaczenie powiedzenia: to jakiś Meksyk.

ocenił(a) serial na 9
roman_zabawa

Ja to sobie uświadomiłam od 1 odcinka, a ostatni to tylko potwierdził. Pablo Escobar to przy tych Meksykanach to święty ;) ci nie mają żadnych hamulców.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Ale już wolta w ostatnim odcinku, gdy sobie jeszcze uświadomisz że to na faktach, pokazuje przerażający obraz władz. Mafia narkotykowa to mafia ale mafia u władzy to dopiero temat na film.

ocenił(a) serial na 9
roman_zabawa

Daj spokój. Po takich produkcjach człowiek przypomina sobie jakie ma jednak szczęście, że żyje gdzie żyje. Nie jest u nas perfekcyjnie, ale na szczęście daleko nam do takiego Meksyku i jest za co opatrzności dziękować. W Kolumbii od czasu uporządkowania spraw z Escobarem i resztą, już chyba jest jakoś w miarę, a w Meksyku to jest zupełnie inna para kaloszy. Za Escobara wiadomo, było kto był odpowiedzialny -> Escobar, a tu nie wiadomo, kto kogo ma w garści, przynajmniej tak w serialu przedstawili, nie sądzę by się zbytnio oddalili od prawdy.

ocenił(a) serial na 8
ewej

Jak nie wiadomo,było wyjaśnione już w początkowych odcinkach że nawet w USA nic nie mogli zrobić bo rząd Meksyku umywał ręce.Jedno z najbardziej skorumpowanych państw na świecie

ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

rząd to największa mafia

ocenił(a) serial na 10
marcin_lendzion

dokladnie

roman_zabawa

Nawet Ukraina przy tym Meksyku wydaje się być stabilnym, praworządnym i uczciwym państwem

ewej

bez przesady , w czym niby Gallardo przebil Escobara? ze wyslal glowe syna temu dupkowi?

w kolumbii byl jeszcze wiekszy syf niz w meksyku , na tyle ze pablo mogl sobie kandydowac , zbudowac wlasne wiezienie i nie musial nawet bac sie rzadu bo to rzad bal sie jego

oczywiscie pewnie teraz w Meksyku gorzej niz w Kolumbii bo poprostu ich polozenie geograficzne temu sprzyja , stamtad najlatwiej koke do stanow przerzucic wiec maja najwiecej kasy z tego

ocenił(a) serial na 9
Nazarioxx

Nie chodziło mi o Gallardo, ale o ludzi u władzy w Meksyku to przy nich Escobar wydaje się niemal święty, Felix to cienki koleś przy Pablo. Jak napisałeś, Pablo za swoich złotych czasów miał wszystkich w garści i nikt nawet nie śmiał piernąć bez jego pozwolenia, a w Meksyku to już nie jest takie oczywiste kto kogo ma w garści, raz ten Felix był na górze, raz tamci. Przynajmniej tak z serialu wynika, nie jestem ekspertem w tej tematyce.

ewej

Obejrzyj sobie el chapo, tam wydarzenia w Meksyku są nieco bardziej wyraźne. Meksyk jest znacznie bardziej dziki niż Kolumbia.

Nazarioxx

Nie rozumiem za bardzo dlaczego zamiast go zabić wysłał mu głowę syna, skoro syn był po jego stronie, to już rzeczywiście Meksyk.

ocenił(a) serial na 7
Arystea

Mam tą samą rozkmine teraz. Dziwne, że Felix pod koniec stał się takim potworem :D

ocenił(a) serial na 10
David_Muller

Felix najpierw zwalczał narkobiznes z zaciekłością jako policjant, zabijał narcos, a później przeszedł na ich stronę. On był cały czas potworem. W serialu są pokazane jego niby ludzkie cechy aby jakoś go polubić. W rzeczywistości był dużo gorszy. Czytałem artykuł o nim w tygodniku DoRzeczy.
Z kolei Kiki (tutaj jego śmierć mnie zaszokowała kompletnie w tym filmie) był agentem pod przykrywką, on działał po stronie narcos przez długi czas, znał się z nimi jako kumpel, dlatego tak brutalnie się z nim rozprawili (w filmie to nie jest tak przedstawione)

ocenił(a) serial na 8
Arystea

dostal przekaz nie wiesz o tym ze w tym biznesie nie ma sentymentow

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

no beka elo

ocenił(a) serial na 5
roman_zabawa

W przeciwieństwie do USA, gdzie nie ma w ogóle korupcji, przestępczość, a szczególnie zorganizowana, w nie istnieje, nikt nie produkuje ani nie sprzedaje, a nawet nie zażywa narkotyków. A miliony ton dragów importują tylko po to, żeby je zniszczyć, aby innym ludziom nie zaszkodziły.

ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

Witam
Ktoś mi powie o co chodziło z tą sceną zatrzymania na tarasie? Czy kiki naprawdę powiedział nazwiska czy ilpadrino blefował i kłamał tego sierżanta. I pytanie dlaczego go złamał skoro ten był taki cięty na tych narko bossów?

ocenił(a) serial na 9
illpadrino

Kasa go złamała i świadomość wszechobecnej korupcji

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

Też mnie to zaskoczyło. I nie wiem jak to się stało, że Felix, który juz wydawał się skończony, jak to przedstawiano w ostatnim odcinku, znów nagle pod koniec tegoodcinka stał sie wszechmocny i odzyskał zaufanie władz.

ocenił(a) serial na 8
illpadrino

Odkopuję trochę ale co tam. Wydaję mi się że sam fakt, że był pytany o konkretne osoby był wystarczający by te taśmy były problematyczne dla rządu, sam nic nie powiedział bo niczego o sytuacji wewnątrz rządu nie wiedział. Sierżant w sumie stanął w sytuacji bez wyjścia, bo musiał chronić swoich zwierzchników, w innym wypadku sam przypłaciłby za to życiem.

roman_zabawa

Zwiastun drugiego sezonu - premiera 13 lutego.
https://www.youtube.com/watch?v=afMn-LYuRxs&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 9
Falkor1

Czekamy! Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones