SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Narcos: Mexico

2018 50 min.
7,6 19 731
ocen społeczności
7,6 10 1 19731
4 805
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
Agent DEA Kiki Camarena gromadzi informacje na temat Féliksa Gallardo, przywódcy kartelu z Guadalajary.
{"seasons":[2,1]}
18
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Narcos%3A+Meksyk-2018-810358/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/810358","link":"/serial/Narcos%3A+Meksyk-2018-810358/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/810358","link":"/serial/Narcos%3A+Meksyk-2018-810358/episode/ranking"}}
Narcos: Meksyk
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski)
Narcos: Meksyk
Klip Poznaj Féliksa Gallardo (polski)
Narcos: Meksyk
Klip Poznaj agenta Kikiego Camarenę (polski)
Narcos: Meksyk - Zwiastun Nr 1 (sezon 1, polski) Narcos: Meksyk - Zwiastun Nr 1 (sezon 1, polski)
Wywiad wideo 9 komentarzy
Diego Luna i Michael Peña o serialu "Narcos: Mexico"

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadziLata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

dystrybucja
Netflix
studio
Gaumont Télévision
inne tytuły
Zmierzamy na północ!
pocek16 ocenił(a) serial  na 
"Narcos: Meksyk", jako zupełnie nowa odsłona podchodzi do tematu z zupełnie innej strony. Na pierwszy plan wysuwają się osoby, które w poprzednich sezonach poznaliśmy ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
Mali wielcy ludzie
Dj_OleG ocenił(a) serial  na 
Fabularnie "Narcos: Mexico" to bardziej serial obyczajowo-historyczny niż sensacyjno-kryminalny.  więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 86%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.