PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 336
ocen
8,2 10 1 32336
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Jakie 3 walki waszym zdaniem są najlepsze i dlaczego właśnie one( a jaką chcielibyście zobaczyć)

Zacznę od siebie

1 Sasue vs Donzou moim zdaniem najlepsza walka jak na razie ( ciekawe jak ja zrobią w anime) Ilość a w szczególności jakość technik nieosiągalna dla większości shinobi.Prawdziwy popis siły walka po prostu dwóch UberPro. :)
2 Naruto vs Pain co tu dużo mówić naprawdę dobra rozpierducha w końcu z blondaskiem trzeba się liczyć
3 Na końcu wymienię walkę dwóch braci Itachi vs Sasuke to była chyba najbardziej wyczekiwana walka na początku anime świetna walka która została przyćmiona walką przez patrz punkt wyżej


A i życzyłbym aby pokazali walkę Madary z I Hokage w formie retrospekcji bo jeżeli on mówi teraz że jest cieniem samego siebie z przed lat a i tak nikt nie daje mu rady to jaką potęgom musiał dysponować w pełni sił????

ocenił(a) serial na 9
Madara_Lutek

mi sie najbardziej podobała walka Sasuke z Itachim. Była bardzo wyczekiwana, ale tak szczerze to myślalam, że odbędzie się troche później :)

Sunguwa

Orochimaru vs Naruto kyuubi. Ta walka była pomiędzy dwoma potęgami . Nie dość że pół lasu zniszczył to jeszcze rozbił bramy Orochimaru. Jak Na razie to to stracie moim zdaniem było najbardziej widowiskowe.

ocenił(a) serial na 10
Madara_Lutek

Naruto vs. Pain zdecydowanie najlepsza :)

ocenił(a) serial na 10
dziq_69

1.Naruto vs Sasuke - największe emocje ze wszystkich walk 2 przyjaciół ze sobą walczących.
2.Jiraya vs Pain - odkąd zobaczyłem Jiraye czekałem na walkę w jego wykonaniu i walka mistrz kontra uczeń zawsze niesie ze sobą emocje.
3.Lee vs Gaara - nie mam uzasadnienia może dlatege ta walka tak mi zapadła w pamięć bo walczył w niej mój ulubiony bohater (Gaara).

hokus5kaszub

Nie umiem ocenic, które bardziej:
*Sasuke i Naruto, Dolina Końca (chyba ;p), najlepsza wg mnie w całej pierwszej serii
*Sasuke i Itachi
Chyba ta pierwsza jednak bardziej... ;)

ocenił(a) serial na 10
Madara_Lutek

walka z sasorim, to było coś :D

ocenił(a) serial na 10
Madara_Lutek

Naruto z Painem na 1 miejscu a na 2 Itachi z Sasuke

ocenił(a) serial na 9
Madara_Lutek

mi się podobała walka Sasuke z Killerem Bee :)

ocenił(a) serial na 5
Ice_Breaker

Sasuke z Itachim no 1!

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

1.Naruto v Pain
2. Sasuke v Itachi
3. jiraya v Paina

A jesli chodzi o mangę to w późniejszych odcinkach, to niektóre zapowiadają się ciekawie, ale nie wspominam już o walkach, które się obecnie toczą.

użytkownik usunięty

a w którym odcinku jest walka Sasuke vs Itachi ?

musze przyznac ze Naruto pochłonęłam jednym tchem, jednak Shippuuden szybko mnie znudził, ogądałam wybrane odcinki, a... teraz po obejrzeniu 200 mam wrażenie jakbym nic nie ominęła -.-

użytkownik usunięty
Madara_Lutek

1. Naruto vs. Pain
2. Naruto vs. Orochimaru
3. Sasuke vs Killer Bee
I złamie zasadę tylko 3 walk!
4. Sasuke vs. Itachi

ocenił(a) serial na 9
Madara_Lutek

wg mnie to najlepszą walką (może ze względu na to że lubię Deidarę) była walka Deidary z Sasuke i Deidary z Garą też była dość ciekawa... :)
ale nie można zapomnieć popisu killera bee który jest w czołówce shinobi pod względem umiejętności i siły :)

ocenił(a) serial na 9
JestemGarbaty

1.Shikamaru vs Temari
2.Rock Lee vs Garra
3.Rock Lee vs Kimmimaro

ocenił(a) serial na 6
Madara_Lutek

Najbardziej podobała mi się ogólna rozróba z Hidanem i Kakuzu. Kishimoto naprawdę był wtedy w formie. Świetne rozwiązania, pełno akcji i ciągłe zamieszanie. Po prostu najlepsza.

Następnie Naruto vs. Pain, albo raczej Konoha vs. Pain. Tej walki nie da się nie lubić ;)

W końcu Sasuke vs. Danzo. Przyznam, że nie mogłem się zdecydować za kim tak naprawdę jestem (choć wynik był z góry przesądzony). Z jednej strony emo stracił brata przez Danzo, zaś ten do końca oddany był wiosce. Pokaz ciekawych technik i zakończenie walki też zaskakujące.

To chyba na tyle.

Madara_Lutek

Itachi vs Sasuke
Naruto vs Pain
Sakura vs Sasori

ocenił(a) serial na 10
udia

Naruto vs. Pain na 1 miejscu ale są też inne Fajowe wali jak:
2.Orochimaru vs Naruto kyuubi
3.Sasuke vs. Itachi

ocenił(a) serial na 10
marek5699

Naruto vs. Pain - Ciekawa walka, Naruto wymiata :)
Sasuke vs Itachi - Smutno Itachi ginie ale walka była ciekawa jak dla mnie (wolałabym żeby Sasuke umarł ale to niemożliwe i Anime by sie skiełbasiło xD)
Hm.. Deidara vs Sasuke - Tu także smutno, zginął jeden z moich ulubionych postaci z Akatsuki. Było dużo wybuchów, co lubie xD

ocenił(a) serial na 9
PaulaGajcuPL

Wg mnie
1. Naruto vs Pain (mocna walka fajna walka)
2. Jiraya vs Pain (zaskakujace zakonczenie walki, interesujace techniki)
3. Sasuke vs Danzou (mam nadzieje ,że przedstawią tą walke na wysokim poziomie)

Madara_Lutek

1. Naruto vs Pain
2. Zabuza vs Kakashi
3. Darui vs Ginkaku i Kinkaku

ocenił(a) serial na 9
Madara_Lutek

hmm mi najbardziej się podobała walka Naruto vs Pain . Na drugim miejscu Itachi vs Sasuke. Trzecia walka to ta, w której Shikamaru ,,załatwił " Hidana ;P

xwhysoseriousx

shikamaru vs hidan

ocenił(a) serial na 8
Madara_Lutek

1. Naruto vs Pain , lubie oglądać walki Naruto ,
2.Shikamaru vs Hidan
3. Pszczoła vs Sasuke, uwielbiam oglądać jak Sasuke obrywa , nie cierpie go poprostu , jak dla mnie im szybciej Sasek zdechnie tym lepiej , czyli gdzieś pod koniec samego serialu . Chociaż kto wie ?

użytkownik usunięty
Madara_Lutek

stanąłem na 199 odcinku a juz z 208 jest a ze filery minęły to mogły lepsze walki sie pojawic (nieliczac fillerow od jakiegos czasu skakalismy od jednej zajebistej walki do drugiej)
ja to podziele osobno na shippuu i na starą serię
w zwykłym Naruto:
1. Lee Vs Gaara - ale do momentu kiedy Lee załącza te swoje bramy. scena gdy Lee zrzuca ciężarki a następnie zasadza (prawdopodobnie pierwszą w życiu) fangę Gaarze... bezcenne i moje chyba ulubione do dziś sceny^^
2. Shikamaru Vs Temari - ładnie pokazali naturę Shikamaru. ze moze sobie nie miec zadnej super techniki ani zmasterowanego taijutsu a i tak moze walczyc z kazdym bo ma głowę na karku...
3. tutaj ex equo: Neji Vs taki z 4 rękami^^ i Chouji vs grubas. pozniejsza walka Lee a potem Gaary z kimimaro ciekawsze były, ale oni już są na liście^^ a walki Choujego i Nejego na prawde mnie wzruszyły i za 1 razem nie wiedzialem czy na prawde nie umrą tam...


w shippuudenie:
1) inwazja Paina jako całość bo nie tylko jego walka z Naruto. takze a moze przede wszystkim jego walka z Konohamaru, ktory bardzo przypomina Naruta w jego wieku. ale o ile Naruta nielubiłem az do smierci Jirayi bo był głupim gówniarzem, tak Konohamaru ma chyba wiecej charyzmy bo odkad przestal byc bachorem z 1 serii bardziej go lubie troche^^
2) walka Shikamaru i Kakashiego z Hidanem i Kakuzu
3) Sasuke Vs Itachi
4) Sasuke Vs Deidara


PS: ktos pisał ze nienawidzi Sasuke. nie rozumiem czemu, bo jest bardziej cool niz reszta lapsów z rocznika?^^ nie zebym se czepia bo sam nienawidze Naruta (mam ze 100 powodów) i wkurza mnie jak ludzie mają o to pretensję. ale po prostu jakoś nie mogę sobie wyobrazić czemu mozna by było Sasuke nienawidziec. założył sobie cel i do niego dazył. zrealizował go i pozalowal. i moze i jest "tym złym" teraz, ale w odroznieniu od kolegów po fachu nie wyzyna hord wrogów i setek niewinnych osób bo akurat jest okazja. stara się tak zwyciężać by nie zabijać i moim zdaniem to się bardzo chwali^^

ocenił(a) serial na 10

Naruto:
-Gaara vs Lee
-Misja: ratowanie Sasuke - wszystkie walki (Choji vs Jirobo, Neji vs Kidomaru, Kiba vs Sakon i Ukon, Shikamaru vs Tayuya, Kimimaro vs Lee, Kimimaro vs Gaara, Sasuke vs Naruto)
-Spotkanie Legendarnych Saninow (w walce uczestniczyli - Orochimaru, Jirayia, Tsunade, Kabuto, Naruto)


W Shippuuden wszystkie najlepsze walki zwiazane byly z Akatsuki
Naruto Shippuuden:
-Sasuke vs Deidara
-Naruto vs Pain
-Sasuke vs Itachi
-Hidan vs Shikamaru

ocenił(a) serial na 10

Trzy najlepsze walki to dla mnie :

Minato vs Tobi
Konan vs Tobi
Naruto vs Pein

Shippuuden

Pein vs Naruto
Itachi vs Sasuke
Hidan i Kakuzu vs Grupa Kakashiego :D

A odnośnie postaci, to uwierz mi. Można nienawidzić Sasuke do tego mam jeszcze tak, że za bardzo nie lubię Naruta, ale jakbym miał wybierać to ten drugi. Moją ulubioną postacią zawsze będzie Itachi, jedyny geniusz klanu Uchiha, Sas może mu buty czyścić.

ocenił(a) serial na 10
Madara_Lutek

1) Naruto vs Pain
2) Naruto vs Neji
3) Walka Legendarnych Saninów + Naruto i kabuto.

Oczekiwana walka Naruto vs Madara

ocenił(a) serial na 8
regis8888

1) Naruto vs Pain
2) Sasuke vs Itachi (ah biedny Itach)
3)Jiraya vs Pain
a tak poza tym to czekam na walkę Sasuke i Naruciaka i ciekawa jestem walki z Madarą, bo to raczej oczywiste, że będzie z nim walczył Naruto, bo niby kto inny?

ocenił(a) serial na 9
Gemmma

hmm, no chyba tylko Naruto mógłby walczyć z Madarą, ale chyba jednak daleko mu jeszcze do Uchihy ;p

ocenił(a) serial na 8
Madara_Lutek

Ho ho widzę że sporo osób odpisało fajnie d^_^b
a co do walki Sasue vs Donzou moim zdaniem ssie jestem zajebiście rozczarowany ,mangę czytałem z przyjemnością ta walka miała klimat a w anime kompletne dno mogli by wrzucić jakąś fajną nutę dla lepszej atmosferki.Wygląd Susano też taki sobie a i jeszcze tłumaczenia w mandze są o wiele lepsze niż w anime dziwne.

Madara_Lutek

Racja mam to samo odczucie , myślałem że czymś nas zaskoczą , a tak walka minęła i ani razu się nie zachwyciłem. W mandze to aż miło , było czytać :)

ocenił(a) serial na 4
Ozimol

racja, to anime pozostawia sobie dużo do zyczenia. Walka z danzou ślimacza i nudna jak flaki z olejem. Zal. I muzyka do dupy. Nie ma porownania do walk z bleacha. Cos ci rysownicy sie w ogole nie starają. Nie zalezy im. Jak chca mnie wk*rwic to im sie udalo ;s

Astral_the_Shadow_Prayer

Muzyka nie była taka zła.

Madara_Lutek

No więc tak:
1) Naruto vs. Pain
2) Kisame kontra Killer Bee
3) podobała mi się również potyczka pomiędzy Mifune i Hanzou (nie była to jakaś ultra koksiarska walka ale mnie przypadła do gustu)

ocenił(a) serial na 10
shaggy_1990

Oo kurde. Jestem w tyle. Dopiero na 207 odc Naruto :( To Tobi już pokonał Konan?

ocenił(a) serial na 9
PaulaGajcuPL

w anime nie :P

ocenił(a) serial na 8
Madara_Lutek

Mi się większość walk podobała a w szczególności
-naruto vs pain
-itachi vs sasuke
-orochimaru vs naruto
-3 hokage vs orochimaru
-naruto vs gaara
i można by tak wymieniać:D

P.S walki nie są ułożone od najlepszej do najgorszej :D

ocenił(a) serial na 9
adsko

ja tez moge wziąść i wypisać 60% walk bo mi sie podobały ale pytaja o 3 jak byś nie zauważył kolego ;)

ocenił(a) serial na 8
Madara_Lutek

Sasuke vs Itachi
Naruto vs Pain
Jiraya vs Pain
Wymienie również walke Oro vs Naruto. Kozacki był początek tej walki. Jak Blondas podbil do Oro z lisikem:)

ocenił(a) serial na 10
Dawar

1.Sasuke vs Itachi
2.Jiraya vs Pain
3.Sasuke vs Danzo

Madara_Lutek

Dobra była jeszcze walka o ile można to nazwać walką : Fu i Torune vs Madara nawet fajnie się ogladało :P

ocenił(a) serial na 10
Madara_Lutek

1. Kakashi i Shikamaru vs Akatsuki (Hidan i Zetsu, czy jakoś tak ;D)
2. Naruto vs Pain
3. Naruto vs Gaara

luki14

Niby Shippuuden, co do tematu, jakby nie patrzeć..., ale najlepszą walką w całym anime, jak na razie(zapewne lepszej nie będzie), była walka Sanninów, tak otóż to, gdy Tsunade i Jiraya stawili czoła Orochimaru.
Potem długo, długo nic, aż dochodzimy do walki Gaary/Lee'go z Kimimaro.
I trzecią walką, którą mogę tutaj śmialo podać, jest walka Jirayi z Painem.

ocenił(a) serial na 9
luki14

Nie Zetsu lecz parnter Hidana Kakuzu ( Zetsu tam był tylko jak odserwator ) - piszę gdyż jest to również moja ulubiona walka z całgo anime ;)

Madara_Lutek

1. Naruto vs. Pain - chyba nie trzeba komentować dlaczego :)
2. Itachi vs. Sasuke - to wszystko przez moją miłość do zdolności klanu Uchiha :D
3. nie mogłam się zdecydować pomiędzy walką drużyny Shikamaru i Kakashiego z członkami Akatsuki, bo walka Sakury i Babci Chiyo z Sasorim wywarła na mnie równie wielkie wrażenie (Sakura wreszcie przestała być taką tchórzliwą piczą i pokazała na co ją stać). Te walki były cudowne; nie bezsensowna napierdalanka, tylko przemyślane ruchy, który wywarły na mnie ogromne wrażenie.

Madara_Lutek

Naruto/Lee vs Kimimaro
Tsunade i Jiraiya vs Orochimaru
Chiyo i Sakura vs Sasori
Zabuza i Haku vs drużyna Kakashiego

ocenił(a) serial na 10
Madara_Lutek

1. Naruto vs Pain
2. Naruto & Kakashi vs Hiruko
3. Sasuke vs Naruto ( Dolina Końca )

Madara_Lutek

1. Walki z Hidanem i Kakuzu. Najlepiej pokazane pojedynki, pełno zwrotów akcji. Do czasu oczywiście aż Naruto nie wkroczył i nie zabił Kakuzu jednym ruchem.
2. Inwazja Paina.
3. Tobi vs. Konan - jako jedna z nielicznych potrafiła go uszkodzić. Może to zasługa temu, że spędziła u jego boku trochę czasu, może dlatego że jako członek Akatsuki wiedziała więcej niż przypadkowi przeciwnicy Tobiego. Ale mimo wszystko uważam, że należy jej się uznanie. Konan pokazała wolę walki, nieustępliwość, odwagę. Do końca broniła przekonań swoich przyjaciół, chociaż mogła odpuścić i pozwolić Tobiemu zabrać Rinnegan. Była lojalna i przepełniona wiarą i miłością, co pokazane było w tej walce. A w anime starcie Konan z Tobierm chyba jest najlepiej nakręcone. Przepiękna scenografia, kolorystyka, zarysowanie postaci.

Madara_Lutek

z mojej strony to wyglada tak:
1. Naruto vs. Pain
2. tu pewnie wielu zdziwie ale bedzie to ekipa z Konohy tzn Asuma ktory zgina, Shikamaru, ktory zalatwil Hidana no i pozniej oczywiscie Naruto ze swoim Rasen-Shurikenem rozwalajacym w pyl Kakuzu wszystko licze jaka jedna akcje ;)
3. Sasuke vs. Itachi
Ogolnie to powiem ze ciezko wybrac 3 najlepsze walki. Bylo ich dosc sporo i to naprawde dobrych ;)

Madara_Lutek

1. Naruto vs Pain - co tu dużo mówić, po prostu majstersztyk

2. Chiyo & Sakura vs Sasori - chyba nieco zapomniana walka, a szkoda bo było się czym emocjonować

3. Naruto vs Gaara - wtedy Gaara naprawdę mnie przerażał, do pewnego momentu najbardziej przerażająca postać w Naruto.

ex aequo

Shikamaru vs Hidan - szachy Shikamaru z nieśmiertelnym Hidanem - z wyznawcą najbardziej porąbanej religii na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones