6,9 13 488
ocen
6,9 10 13488
660
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":94291,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Nash+Bridges-1996-94291/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Nash Bridges
  • Dona Johnsona znam i cenię z serialu Policjanci z Miami.
    Jak Nash Bridges - nakręcony później - wypada w porównaniu z nim?

• arte2 ocenił(a) ten serial na: 10

btc5 Nie wiem jak wypada z Miami Vice, ale Nash Bridges to jeden z moich ulubionych seriali. W nieco hollywodzkim stylu ale świetnie zagrany moim zdaniem. Serdecznie polecam.

• btc5 Dość cukierkowo i naiwnie. Ale na plus ładna sceneria San Francisco, ładne panie, samochody, budynki i dużo znanych twarzy w epizodach. Zdecydowanie nie ten poziom co MV, ale ja lubię.

• marek222 Niestety zgadzam się, słabiutko w porównaniu do MV.

• ZSGifMan ocenił(a) ten serial na: 6

btc5 Strasznie słabiutko, to może jednak nie, ale słabiej. Znacznie ;)
    MV jednak było bardziej na poważnie i problemy jakieś chyba większe, a tu ... nawet jak kogoś zabiją, to mam dziwne wrażenie, że w jakiś taki "komediowy" sposób. I nikt potem wiele nie płacze po takim trupie, albo się nawet cieszą i ulga przychodzi, więc nie ma o czym mówić.

Poza tym mam takie spostrzeżenie:
    - jaki oni tam mają do cholery wydział? Bo imają się wszystkich spraw: przez narkotyki, nielegalną broń, po kradzieże i włamania, porwania i zabójstwa?!
    Dzisiaj nawet zerknąłem na dwa odcinki i mi się odświeżyło, to nie gardzili nawet prywatą i kumoterstwem i rodzince po znajomości pomagali przyskrzynić nieuczciwych pracodawców i ochroniarzy w sklepie z butami!
    Co to kur** za policja jest?! Wydział pt. znajdź sobie sprawę i potem ją prowadź?
    I gatunek: kryminał / sensacyjny??? To jest czarna komedia, albo po-fi czyli police-fiction.
    Inaczej tego nie widzę, no ale pogapić się można. Teraz już bardziej z ciekawości jak to było kiedyś i co tam ludzie nosili i czym jeździli. Słowem - taki serial dokumentalny.

• Wizard1984 ocenił(a) ten serial na: 9

ZSGifMan Obyczajowka

• Wizard1984 To niezła ta obyczajówka, gdzie mają siedzibę w jakimś starym muzeum, jeżdżą rzadkimi kabrioletami i nimi ścigają kogo popadnie i za co popadnie. Raz tajniacy, raz przestępstwa gospodarcze, innym razem narkotyki i przemyt. Do tego chata na lepszym wypasie niż u niejednego bandziora. Robią co chcą, prawie żadnych szefów wydziału nad głową. Fajna taka robota...