PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 472
oceny
7,3 10 1 15472
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

http://www.youtube.com/watch?v=gUAQS4Bjdtc
"What did you see?"
"Francis, cold to your touch"
Po prostu nie ...

ocenił(a) serial na 10
Zaczytana_xD

Ehhh a potem taka długa przerwa :(

ocenił(a) serial na 9
JuuudiXOXO

jest nowe promo kanadyjskie, ale nie moge wkleic, nie wiem czemu

wpiszcie: M3: Reign - "Fated" - Mid-Season Finale - Ep 1x08 w youtube

lexie22

Nie wytrzymam ....

ocenił(a) serial na 7
Zaczytana_xD

widziałam i promo usa i kanadyjskie i już sama nie wiem, czego się można spodziewać po następnym odcinku.... ;>

ocenił(a) serial na 9
Kasik_87

poczatek pewnie bedzie sielanka F i M, Henryk wyznaczy date slubu, F sie oswiadczy bo widac ze kleka na koncu? a potem sie zacznie wszystko sypac :P Mary sie dowie o przepowiedni od Katarzyny, jedna z LIW ma zginac, mysle ze Aylee? :/ Jak Mary sie dowie o tej przepowiedni to bedzie chciala odwolac slub mysle? i moze wyjedzie? tak sobie gdybam, a wy co myslicie??? Akto ktory gra FRancisa napisal , ze 8odc bedzie duzo smutnych rzeczy

lexie22

Mary dowie się o przepowiedni , najpierw od Katarzyny, później potwierdzi to Nostrdamus (widać w promo, Franciszek na kolanach i krew ), odwołuje ślub na 100% , używając jego słów "Love is irrelevant to people like us " , myślę ,że gdzieś tam może być w to zamieszany Bash, bo w jednym z wywiadów Toby mówił o ty,że te relacje się skomplikują jeszcze bardziej po 1x08 , więc co ? Pomoże jej uciec ? Sprowokuję scenkę żeby to Francis nie chciał ślub ?

ocenił(a) serial na 9
Zaczytana_xD

w jednym kadrze widac na koniu mary i przy niej bash na koniu.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones