PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 475
ocen
7,3 10 1 15475
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Coś mi umknęło...

ocenił(a) serial na 9

Em.. Czy ten opis nie jest przypadkiem zły? Jestem po 2. odcinku i szczerze nie wiem, co skomplikowało zakochanie się Bastka w Marii... Przecież to Franciszek nie chce się z nią ożenić ;_; Przy okazji, czy Wam też serialowa Maria nie wygląda na 15 lat? xd

ocenił(a) serial na 6
proxbiala

Nie bardzo rozumiem, ale uczucie nie ma tu znaczenia, Franciszek jest delfinem Francji, następcą tronu francuskiego, z kolei Bash jest bękartem, co oznacza, że nie ma szans u Marii, tudzież żadnej innej królowej...

ocenił(a) serial na 9
Herushingu

Chodzi mi właśnie o opis serialu na filmwebie. Nie bardzo pasuje do serialu, prawda?

ocenił(a) serial na 6
proxbiala

No cóż, jest maksymalnie lakoniczny, ale, co do zasady, przybyła do Francji w celu poślubienia delfina, z którym to była zaręczona od dziecka, oraz jej cierpliwość została wystawiona na próbę, zapewne dane jej będzie napotkać jeszcze wiele komplikacji nim dojdzie do przypieczętowania przymierza zaślubinami. Inna sprawa, że Maria jest już królową, zatem nie chodzi tyle o zdobycie władzy, co o jej utrzymanie...

ocenił(a) serial na 8
proxbiala

To oficjalny opis serialu. Nie wiem czy takie było początkowe założenie i się zmieniło, czy jeszcze wszystko przed nami, zobaczymy =] na razie cieszmy się, że wciąż kręcą ^^

proxbiala

Jest coś na rzeczy jeśli chodzi o uczucia Bash`a do Mary , chociaż by w odcinku 1x02 czy 1x03 , a nawet w ostatnim, kiedy to , tak samo jak Franciszek był skłonny pozbyć się Tomasa za wszelką cenę. Chyba jeszcze bardziej będzie to widoczne w kolejny odcinku 1x05 , kiedy to Mary zbliży się do Bash`a, w związku z przybyciem Olivii.

ocenił(a) serial na 9
Zaczytana_xD

Tak, właśnie. Piąty odcinek wszystko mi wyjaśnił ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones