PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 475
ocen
7,3 10 1 15475
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

cos podobnego ?

ocenił(a) serial na 10

Znacie jakies filmy/seriale o podobnej tematyce?

ocenił(a) serial na 10
klaudia7810

the white queen i dynastia tudorów :)

ocenił(a) serial na 10
zakochana2302

dzieki wielkie :)

ocenił(a) serial na 7
klaudia7810

Rodzina Borgiów polecam ;)

KitsuneXD

Tak masz racje jednak Rodzina Borgiów jest dla bardziej wymagającej widowni.... co do the white queen nie polecam strasznie nudne
ja natomiast mogę Ci zaproponować Camelot lub Merlina

ocenił(a) serial na 9
NemezisGoToHell

Dla bardzo wymagającej widowni? No proszę Cię..

Pola1989


Rodzina Borgiów zawiera dużo przemocy ,seksu, historii (naciąganej czasem ale zawsze) oraz scen wymagających myślenia tym czasem to co zazwyczaj oferuje nam stacja CW to trójkąt dla nastolatków który jest przyjemnym przepychaczem czekając na inne seriale . W Reign scenarzyści nam serwują to samo co znajduje się w innych ich serialach nawet sceny są podobne ja natomiast oglądam z nadzieja że chodziarz troszke będzie w nim klimatu z tam tej epoki .Aktualnie jestem po dwóch odcinkach główna bohaterka zezowata(prawa gałka oczna czyli u niej lewa ewidentnie sie nie prawidłowo wychyla widac to zwłaszcza w scenach gdy spoglada lekko w bok czasami gdy spoglada przed siebie widac to najbardziej w pierwszym odcinku pod czas tańca) .... podobają mi się natomiast te przerobione na nowoczesne stroje o zgrozo

ocenił(a) serial na 10
NemezisGoToHell

oo matko ! musiałabym chyba klatka po klatce oglądać żeby wyłapać takie niuanse. skoro ten serial jest taki sztampowy twoim zdaniem i masz dużo większe oczekiwania względem tego co oglądasz to może przerzuć się na Gre o tron choć pewnie dla Ciebie to też będzie za mało... nie oczekujmy cudów to tylko serial i nie mają takich nakładów finansowych żeby dopracować wszystko do perfekcji np. żeby stroje były oryginalne z epoki. serial jest skierowany do nastolatków a jak wiem większość z nich nie ma aż tak wygórowanych wymagań :)

zakochana2302

tak zapomniałam ze nastolatki to jeszcze dzieci dlatego nie maja prawa wymagać ..... a co do nakładów finansowych nie zgodze się z Toba powstało wiele dobrych filmów i seriali przy niskim budżecie po prostu nie wiedzą jak zagospodarować pieniędzmi . Na szczęście wczoraj oglądając nowe seriale natrafiłam na Sleepy Hollow więc jak tu się akcja nie rozkręć zaniecham oglądania . Co do Gry o Tron masz racje nie przepadam za nia bo jest zbyt rozreklamowana wole Borgiów niższy budżet a wykonanie lepsze

ocenił(a) serial na 10
NemezisGoToHell

szczerze wątpię żeby gimnazjalistki miały aż tak wysokie wymagania jak Ty. oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich bo pewnie znajdzie się odsetek który takie wymagania posiada ale serial kierowany jest raczej do tych zwykłych i przeciętnych i dlatego serial może nie powalać jeśli ktoś zagłębia się w najmajmniejsze szczegóły.

zakochana2302

W sumie może jestem juz za stara na taki serial ..... przez to muszę przyznać Ci racje tym bardziej że gimnazjalistki z Ameryki nie reprezentują wysokiego poziomu ..

ocenił(a) serial na 10
NemezisGoToHell

no dokładnie. seriale robią się coraz płytsze bo i widownia jest coraz bardziej prymitywna i małowymagająca.
smutne ale niestety prawdziwe.

ocenił(a) serial na 4
NemezisGoToHell

Sleepy Hollw też jest sztampowy i niezbyt pomysłowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones