PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 56 437
ocen
7,8 10 1 56437
7,2 9
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Czy ktoś mi wyjaśni

ocenił(a) serial na 10

O co chodziło z tym szczekaniem psów? Było to wyjaśnione, bo chyba mi umknęło?

ocenił(a) serial na 9
tinkus_1993

Psy podobno wyczuwają paranormalne rzeczy,są bardziej wyczulone. Tak myślę.

ocenił(a) serial na 8
Kotel_20

Tu nie chodzi o to, że psy coś wyczuwały, tylko czemu szczekały w nocy, skoro w najbliższych kilku kilometrach nie było żywego ducha(heh), a do tego słyszały je tylko dzieci. Wydaje mi się, że scenarzysta miał zamysł uwiecznić ten dom, jako miejsce spoczynku wielu dusz. Zauważ, że nienarodzone dziecko również było duszkiem w tym domu. Skłaniałbym się ku teorii, że psy należały do właścicieli kilkadziesiąt lat temu, a ich ujadanie dało się co bardziej wrażliwym usłyszeć w nocy.

ocenił(a) serial na 9
nano50

Być może masz rację...zauważ tylko,że wszelkie „prawdziwe” zło działo się nocą,mam na myśli,że w nocy było to jeszcze bardziej odczuwalne...sama kobieta stwierdziła,że nigdy nie zostanie na noc w Hill house.psy naprawdę wyczuwają takie rzeczy i myślę,że dusze tych psów (nie wspominałam,że psy były żywe...)
mogły szczekać z tego powodu...to mógł być rodzaj jakiegoś ostrzeżenia

ocenił(a) serial na 8
Kotel_20

Troszkę za daleko idąca teza jak dla mnie, ale każde wytłumaczenie jest w porządku. :)

ocenił(a) serial na 9
nano50

Czasami ponosi mnie z wyobraźnią

ocenił(a) serial na 9
nano50

:)

ocenił(a) serial na 6
tinkus_1993

Oczywiście, chodziło o psy które kiedyś mieszkały w tym domu i w nim zmarły. Było dokładnie podkreślone, że żadnych psów (żywych :p) w okolicy nie było, a dzieci i tak je słyszały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones