PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 061
ocen
6,5 10 1 71061
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania
ocenił(a) serial na 9
Heidi666

żenada to jest rosyjska wersja,polska daje rade,lubie oglądac:)

ocenił(a) serial na 1
lipunia

Nawet ruska jest lepsza niż polska. Dajcie spokój tego crapu się nie da oglądać, te zrąbane dogrywane śmiechy i w ogółe gra aktorska. Juz nawet nie chce o nim pisać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nihooya

Nie ma to jak zmieszać kogoś z błotem tylko dlatego, że nie lubi tego co ty. Ale sam nick świadczy o poziomie.

ocenił(a) serial na 10
nihooya

Co prawda to prawda
Zgadzam się nihooya

ocenił(a) serial na 8
lipunia

mi się najbardziej podoba polska wersja, nie wiem o co ci chodzi -.-

Heidi666

a mi sie wlasnie polska wersja podobala;p

ocenił(a) serial na 8
cocoatea

Mi też się bardzo podobała

bellatrixlestrange240297

A ja ją bardzo lubię. Patrząc na amerykańską wersję to jest bardzo podobna. Nawet chyba sama odtwórczyni roli w amerykańskiej wersji, będąc zaproszona do nas, powiedziała że jest najbardziej zbliżona do oryginału.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Są podobne ale wole polską

Kileeer

Amerykańska też jest bardzo dobra. Na Pulsie teraz lecą w odcinki dziennie o 20:30

adamo001

O co tu się sprzeczać? Amerykańska najlepsza w końcu to pierwowzór! Polska nawet daje radę a Rosyjska powaliła mnie na kolana ... Ruscy dali ciała.

ocenił(a) serial na 9
Kajaga

Polska wersja jest najlepsza, amerykańska tez fajna. A na Rosyjską po kilku odcinkach nie mogłam patrzeć.

ocenił(a) serial na 10
bellatrixlestrange240297

Mi się ogromnie podoba

ocenił(a) serial na 2
Heidi666

W końcu ktoś dobrze napisał, jak jakaś słabo zerżnięta z oryginału wersja może być lepsza? Ludzie, ogarnijcie się! A ta aktorka co miała powiedzieć jak ją zaprosili? Że schrzanili robotę?

ocenił(a) serial na 10
Heidi666

Żenada to jest z ciebie

Heidi666

guzik prawda, z całym szacunkiem, ale naturalności i odgrywania "głupawej panny Maj" to mogą wszystkie odtwórczynie pozazdrościć A. Dygant. To samo ze Skalskim- amerykański- to jest dopiero drewno !

ocenił(a) serial na 8
Heidi666

Dziwne, nie ma się za tłuka, a jest to od lat mój ulubiony serial. Uważam, że aktorzy zostali rewelacyjnie dobrani. Dodam, że widziałam amerykańska wersje i uważam, że nasza przebija ich na głowę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones