PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109834}

Nie ma sprawy

Ed
7,6 824
oceny
7,6 10 1 824
Nie ma sprawy
powrót do forum serialu Nie ma sprawy

Koniec

ocenił(a) serial na 10

Tak oto, moja największa serialowa miłość, moja jedyna motywacja do wstawania codziennie od poniedziałku do piątku przed szóstą, moje źródło optymizmu, nawjspanialszych postaci i humoru zakończyło swoją egzystencję na TVNie Siódemce. Hm, po co ja teraz będę wstawać codziennie rano? Cóż, pozostaje mi jedynie nadzieja, że mój eMul ściągnie mi jedyne cztery odcinki (ale jest ostatni, tak!) w czasie krótszym niż cztery miesiące, jak to było w przypadku Nikity.

No i zawsze istnieje nadzieja, że Siódemka się zlituje, i wyemituje jeszcze kiedyś Eddiego, o LUDZKIEJ porze. Może jakiś szturm na ich pocztę elektroniczną?

W każdym razie, chciałam napisać, że na pewno strasznie będzie mi brakować tego serialu, pomimo, że jest on TYLKO serialem (wiem, powtarzam się), ale za to jak wspaniałym.

Pozdrawiam, Carol Co Już Tęskni Za Eddiem

ocenił(a) serial na 7
Carol

droga carol1 na stronie: http://www.torrentspy.com/ dostępny jest cały 4 sezon Ed'a ( jakies 6,75 Gb!!!) którą sciągnąłem w ciągu 2-3 tygodni. polecam program Bitcomet do sciągania tego typu plików.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Carol

Carol wiem co czujesz... wstaję dzisiaj o tej nieludzkiej porze, włączam tvn7 i co? I nie ma Eddiego :( Ale muszę przyznać, że ostatni odcinek nie wyczerpał mojego oczekiwania... może to dlatego, że mogłabym oglądać Eda bez końca ;-) Nic to, pozostaje nam (tak, jak zauważyłaś) czekać na zlitowanie się 7 :)
Serdecznie pozdrawiam :))


I po co ja będę wstawała tak rano? Muszę zmienić godzinę budzenia :)

ocenił(a) serial na 10
Carol

Kunik, dzięki za adres strony. Miałam kiedyś ten program, muszę sprawdzić czy wciąż gdzieś u mnie jest.

A co do serialu. Z przyjemnością obejrzałabym go jeszcze raz, nawet od samego początku. Ale nie wiem, czy na dobre wyszłoby mu zrobienie kolejnych serii. W końcu autorom mogłoby zabraknąć pomysłów, świetnych dialogów, a wtedy serial straciłby swój urok. Tak na przykład jest z "Ostrym Dyżurem", gdzieś do 7-go sezonu jest unikalny, potem motywy są już powtarzane.
A tak, "Ed" zakończył się w wielkim stylu i chyba pokazał nam wszystko, co mógł.
I wciąż rozśmiesza mnie ostatnia scena i tekst "Ed, I've got your camel!".

Pozdrawiam, C.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones