serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nie ma to jak hotel

The Suite Life of Zack and Cody
2005 - 2008
22 min.
6,7 25 544
oceny
6,7 10 1 25544
1 047
chce zobaczyć
Zack i Cody to bliźniaki mieszkające w pięciogwiazdkowym hotelu - miejscu pracy ich matki. Nieustannie rozrabiają, co przynosi problemy pracownikom. Więcej Mniej
Nie ma to jak hotel zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Film o bliźniakach Zacku (Dylan Sprouse) i Cody'm (Cole Sprouse) Martin. Mieszkają oni w jednym z hotelowych apartamentów wraz z mamą, która jest hotelową śpiewaczką. Chłopcy w pełnej krasie korzystają z hotelowego basenu i salonu gier oraz poznają nowych przyjaciół z którymi świetnie się bawią. Niestety manager hotelu, panu Moseby nie jest z tego zachwycony.

studio
Its a Laugh Productions / Unknown Productions / Walt Disney Television
tytuł oryg.
The Suite Life of Zack and Cody
inne tytuły
The Suite Life (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Ashley Tisdale brała udział w przesłuchaniach zarówno do roli Maddie, jak i London.
Lucas Grabeel był brany pod uwagę do gościnnego występu jako Trevor, lecz zrezygnowano z jego kandydatury ze względu na scenę pocałunku z postacią graną przez Ashley Tisdale. Para grała wówczas rodzeństwo w serii "High School Musical" i mogło to wprowadzić złe odczucia u młodszych widzów. Ostatecznie angaż otrzymał Zac Efron.
W odcinku pt: "The Fairest of Them All"  wyraźnie widać kamerę w lustrze kiedy Cody kopnął w szafę.

Disney Channel ostatnimi czasy oferuje nam wiele seriali komediowych. W tym roku możemy tam oglądać nowe produkcje np. "Suite Life: Nie ma to jak statek", "Słoneczna Sonny" czy "Jonas". Zanim jednak te seriale zawitały do Disneya "Nie ma to jak hotel" wypełniał popołudniową ramówkę. I z czystym sercem mogę powiedzieć, że serial o dwóch bliźniakach... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych