Nie z tego świata
powrót do forum 10 sezonu

Czy wiadomo coś o 10 sezonie? Bądź jeszcze kolejnych? Są jakieś stuprocentowe informacje, czy wszystko się będzie wyjaśniać wraz z oglądalnością? Mam nadzieję, że 9 będzie mieć super-epickie zakończenie, zobaczymy kilka najlepszych postaci (Bobby, Jo, Balthazar mój nieodżałowany) i na tym koniec. O ile 7 sezon może nie porywał, wciąż było coś nowego, a tu zaczynam oglądać 8 i oto Dean wracający z czyśćca rok później i Sam, który myślał, ze już go nie zobaczy - wszystko to już było, tyle że po piekle.

ocenił(a) serial na 8
Brooklynne_Accola

Z tego co już wiemy Jared i Jensen podpisali kontrakty także na 10 sezon, ale jest on na razie wielką niewiadomą. Pewnie wszystko będzie zależało od oglądalności i popularności serialu. Wtedy producent będzie miał zielone światełko.
http://screenrant.com/supernatural-season-9-10-padalecki-ackles/
Myślę, że będzie 10 sezonów. Tyle wystarczy.
Oby twórcom udało się w umiejętny i zgrabny sposób zakończyć historie braci.

Lexa17

Bobbiego zobaczysz w 9 sezonie. Ale Jo i balthazar raczej nie

ocenił(a) serial na 10
dark12345

Jeśli oglądalność będzie duża to na pewno będzie 10 sezon, a przeczytałam gdzieś też, że jeśli będzie widownia i nadal będą pomysły to możemy się doczekać jeszcze kilku sezonów. Mam tylko nadzieję, że serial nie skończy się kiedy oglądalność będzie prawie zerowa, a scenarzyści nie będą mieli pomysłów. Wolę żeby odszedł w "chwale".

ocenił(a) serial na 10
olesiaa

Z tego co czytałam serial cieszy się dobrą oglądalnością więc myślę ze jeśli rzeczywiście maja kontrakt na 10 sezon to myślę że będzie ten 10 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones