PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Trochę dziwaczne jak dla mnie, dla kogoś kto nie czytał opisu albo nie kojarzy nazwisk aktorów
może być trudne do ogarnięcia kto z kim się zaręczył, kto umarł a kto przeżył, kto jest czyim wujem
a kto kuzynem. No i po ostatniej reklamie nagle ni z gruszki ni z pietruszki akcja się ruszyła do
przodu o jakieś 4-5 lat. W innych telenowelach chociaż jest napis informujący o upływie czasu.
Gdybym nie siedziała cały czas przed telewizorem pomyślałabym, że przegapiłam jakieś 10 minut.
Ale będę oglądać dla ślicznych protów i dla siostry głównej bohaterki, która zanosi się na wredną
raszplę ;)

ocenił(a) serial na 7
SaltStrawberry

Mi jak na razie telka się podoba, dużo się dzieje, akcja się nie wlecze i podobają mi się główni bohaterowie, zobaczymy jak się rozwinie:)

SaltStrawberry

Mnie także pierwszy odcinek spodobał się, zobaczymy jak dalej będzie. Głupio zrobili z tym przesunięciem czasu tak nagle, Silvie uwielbiam, a z Cristiana niezłe ciacho, więc może być ciekawie :)

ocenił(a) serial na 9
SaltStrawberry

Telenowela dość fajna. Osobiście jestem fanką Silvii i Christiana, aczkolwiek nie wszystkie telenowele z ich poszczególnym udziałem przypadły mi do gustu. Jestem dzisiaj po 69 odcinku i powiem tyle, że czasami akcja i bohaterowie potrafią zaskoczyć. Jednakże co chwilę wieje nudą, strasznie przeciąga się fabuła. A co do Ximeny, to masz rację :) po ok. czterdziestu odcinkach pojawi się znowu w serialu i będzie wredną 'raszplą'.

jasperLILA

owszem Christiano jest przystojny ,ale brakuje mu charyzmy .. hmm tzn jakbym miala sie zainteresowac ktoryms z mezczyzn to chyba wybralabym Jeronima z kiedy sie zakocham:)))

ocenił(a) serial na 9
yecur

oj tak, Juan Soler ma coś w sobie :) aczkolwiek wiekowo nie pasowałby do Daniela.

użytkownik usunięty
jasperLILA

Lubiłam Solera jako Jeronima, ale Christian również jest niczego sobie. To dopiero pierwszy odcinek myślę, że trzeba poczekać aż akcja się rozwinie.

ocenił(a) serial na 9

Akcja rozwinie się, pomijając, że czasami naprawdę będzie wiało nudą, aż tu nagle coś nowego się wydarzy.

SaltStrawberry

Mnie się podoba, choć z tym przeskokiem czasowym masz rację. Żadnej informacji ile lat minęło. A tak w ogóle to kim jest ten stary Daniel dla Camili?
Siostrunia na pewno będzie mieszać. A główna para śliczna jak z obrazka :)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Stary Daniel jest jej stryjem (brat ojca, jako że Augustina jest szwagierką Daniela i kocha się w nim od wielu lat).

jasperLILA

Dzięki :) z pierwszego odcinka trudno było się domyśleć ;)

cocco03

a jednak nie :D
pojawiło się słowo stryj - widać nieuważnie oglądałam :D

SaltStrawberry

Ale był napis. Trochę się zlewał, ale było napisane 3 lata później.

ocenił(a) serial na 8
SaltStrawberry

Myślę że wasze zdezorientowanie wynika z tego że jak narazie akcja niedosc że odbywala sie juz w trzech miejscach i juz zdazyly byc dwa sluby, ja czekam aż główni bohaterowie się spotkają:-) mi sie uroda głównej bohaterki nie bardzo podoba ale ta aktorka dobrze gra i nie jest taką typową śliczną i naiwną bohaterka, ja się troche przekonalam do niej, choć jest trochę poważna zbyt ale fajnie wyglądała w tym kapeluszu na plaży

ocenił(a) serial na 9
Dorisa_d

Moim zdaniem ta fryzura nie pasuje do Silvii, postarza ją i 'usztywnia'. Wolę ją z lokami (m.in. Cuando seas mia, Cuando me enamoro). A co do kapelusza to się zgadzam ;) Odmłodził ją.

jasperLILA

Tak, lepiej jej w lokach, zdecydowanie. Z prostymi jest taka typowa, zwykła. Ogólnie ładna babka.

użytkownik usunięty
Camilla3

W kiedy się zakocham loki pasowały do zwariowanej Renaty, ale tutaj Silvia gra inną postać i myślę ze takie uczesanie do tej roli jest odpowiednie.

Tez mi się wydaje, że tutaj to uczesanie jest odpowiednie. Camila to twardo stąpająca po ziemi kobieta, mniej szalona niż Renata ;)

cocco03

Zgadzam się. Wg mnie Silvia jako Camila prezentuje się adekwatnie do charakteru swojej postaci.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Ja uwielbiam Silvie jako Renate i jako Camile, bo naprawdę jest niewiele aktorek które tak potrafią wcielić się w swoją rolę. Silvia gra bardzo naturalnie nie ma w niej nic sztucznego. Co do AB myślę, że akcja się rozkręci szczególnie kiedy Daniel przyjedzie do Meksyku.

Dokładnie :) a jej sceny z Danielem (starym) przypominały mi sceny Renaty i Gonzala - uwielbiam ich :)

cocco03

Mi też to przypominało :) Ale trzeba anielskiej cierpliwości, żeby patrzeć na tego padalca, jej męża... Toż to niestrawny facet, jeszcze się tak obleśnie do niej dobiera, aż ciarki przechodzą. Fe!

Camilla3

:D Cieszył się, że jest fizycznie sprawny,a tu bęc!!! Nie może chłopina.

cocco03

Hahaha, no bywa i tak, ale na miejscu Camilli to bym się już roześmiała, bo takiego ogiera udawał, na schodach jakby mógł by z niej ubranie zerwał, a tu zostało mu tylko zaśpiewać :
"znowu w życiu mi nie wyszłoooo" :D:D

Camilla3

:D myślałam, że na schodach będą fikać, ale Cami jest ostrożna...czuła, że będzie fiasko ;)

cocco03

Tak! Ale potem jak ona wyszła z pokoju, ten wziął te poduchy do siebie i jak dziecko wojny się zachowywał... Psychopata z lekka ;p

Camilla3

To pewnie bardzo przykre jak żołnierzyk nie chce współpracować :D

cocco03

Hahahaha, rozwaliłaś mnie... Niech się pójdzie mamie poskarżyć!

Camilla3

Ciekawe czy ona coś zaradzi synusiowi na tę niemoc ;) Może spyta Dionisia? :D

cocco03

Albo wymyśli coś innego :P ;)

cocco03

Noo tak, a Dionisio w końcu amant, da mu nauki :D

Camilla3

o tak...Dionisio - bóg seksu :D

cocco03

Haha. A pamiętam go jako księdza Mariano :D

Camilla3

Ja nie :D bo nie oglądałam

cocco03

Ale Dionisio mógłby go wyśmiać :D

jagodajulia

No właśnie...biedny Alonso zamknąłby się w sobie jeszcze bardziej. ;)

cocco03

Już by nawet zaczynać nie umiał ;p

Camilla3

:D hhahaah

Camilla3

Ja lubię jej urodę. Mam już dosyć tych czarnookich laluń z ciemną karnacją. To miła odmiana. I zdecydowanie wolę Silvię w lokach. Czytałam, że w CME szczegółowo opracowali wygląd postaci do charakteru. Żywiołowość Renaty podkreślili szalonymi lokami w pięknym miodowo - złotym kolorze.

Dorisa_d

Dokładnie. Dużo się dzieje, akcja szybko się dzieje.

SaltStrawberry

Proszę o trochę cierpliwośći .Trzykrotne ogladanie tej telenoweli po hiszpańsku to jet coś.Telemund i Televisa podobno zmieniają schematy.Uboga dziewczyna -jest spadkobierzcynia -zamiana- walą się schematy rodzinne-to nowa wersja .Przykład to DZIEDZICTWO DEL MONTE. To nowy tręd w telenowelach,jestem tego pewna.

kalcjakl

W wersji hiszpańskiej oglądajcie na yt Montecristo z SN I DO,.Polecam z całego serca.

kalcjakl

ta cala leticia calderon wyglada dosc staro jak na 45 lat..........strasznie jakas taka plastikowa sie zrobila i to odwrotny efekt:)) zreszta za ta aktorka nigdy nie przepadalam ,a matce camili zrobili fryzure cioci kloci ,kurcze co z tymi stylistatmi .....:)

yecur

A wg mnie Leticia jako Isadora wygląda bardzo ładnie. Cóż, Agustina chyba miała mieć wygląd takiej ciotki-klotki.

jagodajulia

Muszą być jakieś przeciwieństwa. Agustina - ciotka klotka, a Isadora - drapieżna mamusia ;)

cocco03

Mi w pamięci zapadł wygląd Isadory i Alonsa na zaręczynach, takiego kontrastu to nie widziałam :D

Agustina to mnie wnerwia jak nie wiem! Niech spada! Pojawił się Dionisio, który już z miejsca prawi komplementy Agustinie. I tej jego śmiech buhahaha

jagodajulia

Jest wnerwiająca, a Cesar Evora o wiele bardziej podoba mi się jako czarny charakter niż jako doktorek pijaczek z TDA. Do twarzy mu z zarostem ;)

cocco03

Tak, i to bardzo. Cesar Evora jako Dionisio też mi się nawet podoba, ale też mnie wkurzał. Ostatnio to najbardziej podobał mi się jako don Alejandro w CI, a najbardziej nie znoszę jego postaci w LT. A W TDA też mi się nie podobał, bardziej przemawia do mnie jako Dionisio.

jagodajulia

Ja mam porównanie tylko z TDA, więc niewielkie ;)

cocco03

Ja jak oglądałam AB to też miałam tylko porównanie do TDA ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones