PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Scenarzyści przesadzili.. Obrzydliwy pedofil. Gdyby Piedad w porę przegoniła tego dziada i ich życia, ona i Luzma mogłyby żyć w spokoju. Przecież Camilla była po ich stronie. Nie wiedziała że jej brat zboczeniec od dawna gapi się na nią jak na komornik na szafę? Pozwalała mu poniewierać siebie i ją, nie broniła jej za bardzo, raczej stała po stronie brata ("nie drażnij wuja, on się nami opiekuje").. Aż nie chce mi się dalej oglądać tego serialu.

Saray

Tak to okropne co spotkało Luzmę. Ja dalej będę oglądać, choćby po to, by zobaczyć szczęśliwe zakończenie ( mam nadzieję) .
Nie spotkałam się jeszcze, by w telenoweli miał miejsce gwałt w tak bliskiej rodzinie.
Co do Piedad, to ona na pewno kocha Luzmę, ale nie potrafi przeciwstawić się Leonciowi. Nie powiodło się jej w życiu, została samotną matką, odcisnęło to na niej piętno. Też jest ofiarą Leoncia, nie potrafi uwierzyć w siebie, w to, że mogłaby dać sobie radę bez niego. Przecież on cały czas ją poniża, mówi jaka z niej nieudacznica, a jednocześnie nigdy nie pozwoliłby, by Piedad zaczęła żyć swoim życiem. To chora zależność między ofiarą a katem :( Leoncio uważa Piedad i Luzmę za swoją własność, z którą może zrobić co tylko mu się podoba.
Doskonale uśpił czujność Luzmy kupując jej zegarek na urodziny. Ten brutalny gwałt planował już pewnie od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że czeka go straszna kara.

cocco03

Szkoda mi obu kobiet. Piedad pewnie nigdy nie wybaczy sobie mimo że to ten dziad jest sprawcą. Dlatego jednak lubię telki - kara za zbrodnie jest pewna i okrutna, nie to co życie.

Saray

Właśnie, w prawdziwym życiu często ofiary cierpią męki, a sprawca nigdy nie zostaje ukarany.

cocco03

W 'Moim grzechu' Rosario miała przecież córkę z własnym ojcem, no chyba, że nie oglądałaś xD

Lenkaaa_93

No fakt ;) Wyleciało mi z głowy. Pewnie to przez to, że tu mamy prawie naocznie pokazany gwałt, a tam jednak była to przeszłość.

cocco03

chyba jestem jedyną osobą która nie widziała sceny gwałtu. chyba że było o niej tylko wspomniane?

Blab

Hmm nie było za wiele pokazane, ale można było zrozumieć, że gwałt był...:(

ocenił(a) serial na 8
Saray

Tak okropna tragedia, najgorsze jest to że w prawdziwym życiu też się dzieją takie rzeczy:( NIby nie pokazali że to Leoncio ale można się od razu domyśleć, ach co za okropny typ:/

Saray

Jeszcze ta gadka, że za każdym razem, kiedy usłyszy tykanie zegarka pomyśli o nim....grr, obrzydliwy staruch. Dobrze, że nam oszczędzili pokazania, jak wyglądał sam gwałt i pokazali po.

milka543

A wiecie mnie też zastanawia ojciec Luzmy. Czy on aby na pewno porzucił Piedad czy Leoncio miał w tym swój udział? No i tamta bladź zaraz wskoczy do łóżka Pabla, akurat zaczął pić. Więc gdy się upije do nieprzytomności to wykorzysta okazje i wlezie do łóżka a potem wmówi biedakowi że z nią spał

ocenił(a) serial na 9
DRAKE_967

tez o tym myslam ze tak moze byc

ocenił(a) serial na 9
DRAKE_967

i jeszcze uda ciaze

Saray

okropne to jest, strasznie mi żal tej biednej dziewczyny ;( Karina tez jest ofiarą brata, tylko, że dla niej zawsze powinno być najważniejsze dobro córki, zawsze powinna stawać po jej stronie, a nie bronić Leoncia, to tu jest coś nie tak, bo gdyby Piedad postawiła się jden raz, potem następny to kto wie, jak cala sytuacja by wyglądała...

marta150391

to znaczy Piedad, Karina z CME mi się skojarzylo bo to ta sama aktorka ;D

Saray

a jeszcze widać bylo od początku, że on lubi młode dziewczyny, jak w początkowych odcinkach ,,zarywał" do Natalii, to powinno dać im trochę do myślenia, że jest z nim coś nie tak

Saray

Tak to okropne było, bardzo mi jej żal, ale to nie pierwszy taki pomysł w telenowelach, w innych też się takie akcje niestety zdarzały... Mam nadzieję, że doniesie na niego i staruch zapłaci za to.

Saray

Wg mnie Piedad uważa, że Leoncio jej pomógł, gdy była w ciąży z Luzmą....:/ Nie sądzę, że mogłoby jej przez myśl przejść, że jej własny brat mógłby być takim potwornym zboczeńcem i byłby w stanie zgwałcić własną siostrzenicę...:(

ocenił(a) serial na 8
Saray

Straszne to wszystko. Ostatni odcinek miałam cały czas łzy w oczach. Na pierwszy rzut oka widać że jej się coś stało więc mam nadzieje że jej koleżanka, Daniel i Camila zaczną drążyć temat i dojdą do prawdy. Takiego dziada Leoncia to tylko wykastrować i wsadzić do paki niech gnije tam do śmierci. Mam nadzieje że spotka go okrutna, zasłużona kara a Pablo nie podda się i wywalczy to że jeszczę będą szcześliwi z Luzmą.

ocenił(a) serial na 7
Saray

To straszne :( Teraz jeszcze bardziej brzydzi mnie ten Leoncio .. myślę,że już od jakiegoś czasu to planował ale wybrał sobie ,,najlepszy'' moment . Zrobil co chciał i przy okazji nie dopuścił do ślubu - dwa w jednym . Pewnie o to mu chodziło. Luzma zamiast nocy poślubnej z ukochanym zostala zgwałcona przez starego , obleśnego alkoholika w dodatku swojego wuja :(

pati1109

Dobrze że ta koleżanka tę sukienkę znalazła. Może komuś powie że była porwana i zakrwawiona. Najlepiej gdyby zaniosła do Camilli tę suknie i pokazała

DRAKE_967

Dobrze by było, tyle, że zostawiła tą sukienkę, więc Luzma pewnie ją już dobrze ukryła. Mam nadzieję, że Daniel zacznie coś podejrzewać.

Camilla3

Leoncio jest tak obleśny, że mam odruch wymiotny na sam jego widok. Ale podpadł Danielowi. Najlepsze, że uważa się za pana na hacjendzie, nie mogę się doczekać jak zobaczę jego minę, jak Daniel będzie go wywalał - za przeproszeniem - na zbity pysk.

girl_with_tattoo

Leoncio dał popis z Natalią, dobrze, że Rodolfo wpadł w porę, co za zboczeniec z niego, mam nadzieję, że prawda o tragedii Luzmy wyjdzie szybko na jaw

marta150391

Rzucił się na nią, że mało lodówki nie zawalił. Zbok do kwadratu.

cocco03

To prawda, niewyżyty staruch. Rodolfo za to - wspaniały jest. Przystojny, męski, widać, że umiał by obronić swoją kobietę.

Camilla3

nooo on jest cudny ;D ja już dawno bym zwróciła na niego uwagę na miejscu Natalii ;) a zauważyłyście jak Leoncio się na gapił jak dostawał wypłatę? mam nadzieje, że staruch nic mu nie zrobi...

marta150391

na niego*

marta150391

Właśnie od razu widać że zakochany jest w Natalii. A ona tego nie dostrzega bo Danielem się zauroczyła

marta150391

Ja też, od pierwszego odcinka mi w oko wpadł :D hehe. Kurcze, też tego Leoncja przyuważyłam, pewnie będzie go męczył zaś ze złości...

ocenił(a) serial na 8
marta150391

właśnie też to zauważyłam i obawiam się o Rodolfa, ten świr jest do wszystkiego zdolny :/

p_o_n_

Mam nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy np. uśmiercić Rodolfa. Można by fajny wątek rozwinąć z nim i Natalią.

Camilla3

Ja też mam taką nadzieję. Tak, tak mogliby rozwinąć wątek Rodolfa i Natalii.

jagodajulia

Wątek Rodolfa i Natalii będzie bardzo mi się podobał sądząc po dzisiejszym odcinku kiedy to Natalia zaprasza go na randkę i chce przedstawić go swej mamie

Camilla3

O nie tylko nie Rodolfo!!! Zbyt przystojny, by umierać :D

cocco03

nieeee no, nie ma takiej opcji, Rodolfo zostaje do ostatniego odcinka ;D

marta150391

No to ja rozumiem :D

cocco03

Hahaha :D

ocenił(a) serial na 8
cocco03

argument nie do przebicia ;)

p_o_n_

No, ale naprawdę, dzisiaj jak się uśmiechał i w ogóle, do schrupania facet!
Biedaczek, wypłatę mu ukradli :(

Camilla3

ale za to Natalia zaprosiła go na obiad i poznanie mamy, strasznie podobała mi się ta scena, Rodolfo tak fajnie do niej zarywa a ona rumieniec przysłaniała zeszytem ;) ślicznie razem wyglądają

Camilla3

Do schrupania "z keczupem" ;)

cocco03

Wiesz co? Jego to i nawet bez keczupu bym schrupała :D

Camilla3

Ja jeśli już to wybrałabym coś słodkiego. :D
Chociaż nieeee - Rodolfo sam w sobie jest niczym nutella. ;)

cocco03

Wiedziałam, no wiedziałam że Leoncio zabił ojca Luzmy. Ale że to był brat bliźniak tego mordercy to dopiero numer. A że zabijając gościa nieświadomie pomógł Danielowi czad.

DRAKE_967

Noooo, dobry wątek, dobry! Ale wiecie co, sama się sobie dziwię, normalnie nie dowierzam, ale zrobiło mi się w pewnym momencie szkoda Juliana, jak mówił o bracie... Sama nie wiem dlaczego, to podły morderca, ale jakoś tak mi się w tej jednej chwili zrobiło go żal...

Camilla3

Tak też miałam takie odczucie. Zwłaszcza gdy powiedział Leonciowi że to on zabijając mu brata zabił w nim całe dobro. Że wtedy stał się zły, pokazał ten tatuaż. Wiadomo bliźniaki łączy szczególna więź

DRAKE_967

Niezłe zaskoczenie. W życiu bym się nie spodziewała.

DRAKE_967

Dokładnie, to zdanie było najbardziej przykre...

ocenił(a) serial na 6
Camilla3

Nie podoba mi się, że go zabił. Nie poznał swojej siostrzenicy i mógłby potem jakoś nawet pomścić ją i brata.

Selena_Evrillo

Właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones