PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

PIOSENKA

ocenił(a) serial na 10

Wie ktos jaki jest tytul piosenki w odcinku kiedy Michelem kochal sie z laska jakiegos bosa Nikita w tym odcinku udawala jej trenerke

ocenił(a) serial na 10
Alien100

Na pewno chodzi ci o Mono "life in mono". Podaj maila a wyślę mp3. Ja też kiedyś byłam nią "opentana"

ocenił(a) serial na 10
maryniabed

Tą piosenkę mam ale to chyba nie ta była (jesteś tego pewna że to ta?) Tak bynajmniej mi sie wydaje nie pamiętam bo to dawno było Ale dzieki :) Pozdro

ocenił(a) serial na 10
Alien100

Ta dziewczyna miała na imię Lisa i występowała w dwóch odcinkach, raz w 1 sezonie, a raz w drugim. "Life in mono" było w sezonie 2 w "double date", w tym odcinku jest też druga piosenka Mono "Silicone" równie dobra, choć raczej nie o nią ci chodzi. Pozostaje opcja, że ta właściwa piosenka musiała być w odcinku z pierwszego sezonu, tam rzeczywiście Nikita była jej trenerką, ale niestety jakoś nie kojarzę z tego odcinka piosenek...ale poszukam.

maryniabed

tytuł tej piosenki to "Woman" a zespół wykonujący ją to In the Nursery
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Alien100

bakus77 ma rację to "Woman" to In the Nursery leci w tle tej sceny . http://www.youtube.com/watch?v=10Im24IFpGM Świetnie dobrana muzyka i zmontowane sceny, ciekawy motyw z akwarium - taka metafora nieszczerych uczuć Michael'a. Mój ulubiony moment jak oni się kochają a w tym czasie dwie ciężarówki zgniatają faceta, który ich śledził..no kocham ten serial, a niektóre sceny szczególnie :))

laacerta

Wszystkie piosennki z odcinków bedą niedlugo na viptelenovelas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones