serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nikita

La Femme Nikita
1997 - 2001
50 min.
7,1 11 214
ocen
7,1 10 1 11214
1 103
chce zobaczyć
Tajna organizacja antyterrorystyczna upozorowuje śmierć skazanej morderczyni. Ceną za życie jest jej praca na rzecz Sekcji 1. Więcej Mniej
Nikita zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Serial oparty na znanym filmie Luca Besson (Nikita) o tym samym tytule. Nikita Sammuelle na skutek zbiegu okoliczności zostaje skazana na dożywocie za zabójstwo policjanta W celi więziennej dowiaduje się jednak, że upozorowano jej samobójstwo i od tej pory będzie musiała pracować dla tajnej organizacji antyterrorystycznej o nazwie SekcjaSerial oparty na znanym filmie Luca Besson (Nikita) o tym samym tytule. Nikita Sammuelle na skutek zbiegu okoliczności zostaje skazana na dożywocie za zabójstwo policjanta W celi więziennej dowiaduje się jednak, że upozorowano jej samobójstwo i od tej pory będzie musiała pracować dla tajnej organizacji antyterrorystycznej o nazwie Sekcja 1. Jej opiekunem zostaje przystojny Michael Samuelle, pod którego bacznym okiem przechodzi szkolenie, po którym ma stać się maszyną do zabijania. Jednak dla kogoś takiego jak Nikita nie jest to łatwe, agentkę zaprząta chęć ucieczki. Z czasem jednak dla jej pracodawców pojawia się jeszcze jeden problem: między Michaelem a Nikitą rodzi się uczucie... Co zrobi Nikita, ucieknie czy zostanie z ukochanym...?

dystrybucja
Warner Home Video
studio
Baton Broadcasting Incorporated (BBS) / CTV Television Network / Fireworks Entertainment / Więcej...
tytuł oryg.
La Femme Nikita
inne tytuły
Nikita Kanada
Więcej...
Felicity Waterman, która wcieliła się w postać Karen w odcinku "Recruit" wcześniej ubiegała się o rolę Nikity, ale przegrała z Petą Wilson.
Początkowo nie planowano by Roy Dupuis został w serialu na stałe. Miał zagrać tylko w około 8 odcinkach.
Serial kręcono w Toronto (Kanada).
Serial "Nikita" jest serią filmów o młodej dziewczynie pracującej dla organizacji o nazwie Sekcja pierwsza. Została do niej zwerbowana przez - jak się na początku wydaje - zabójstwo; miała to być dla niej druga szansa, był jednak jeden szkopuł: "albo pracujesz dla nas, albo kulka w łeb". Rolę Nikity odegrała Peta Wilson, doskonale odnajdując się... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych