PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003463}

Elves

Nisser
4,8 1 557
ocen
4,8 10 1 1557
Nisser
powrót do forum serialu Nisser

Koncepcja super. Serial miał naprawdę duży potencjał. Problemem okazała się tu chyba główna postać oraz wg mnie zakończenie.
Jeżeli chodzi o postać to denerwowała mnie samym swoim istnieniem już pod początku. Nikogo nie słuchała, zachowywała jak jak zwykły szczyl. Chyba chodziła do szkoły podejmowania złych decyzji. Cała ta rodzinka zresztą. Po co słuchać ludzi, którzy wiedzą co się dzieje skoro można doprowadzić do wielu śmierci i elo xd
Do tego zakończenie. Dowiedzieli się, że istnieją takie istoty, zmarła przez nich kupa ludzi, a jednym z ostatnich dialogów jest rozmowa o tym co matka córce kupiła za prezent na święta. No kurde xd
Mam nadzieję, że drugiego sezonu nie będzie.

ocenił(a) serial na 5
alfabeta11

W drugim sezonie Mały głodny glut zabije całą rodzinkę na promie:D

Dudek_TD

Film naprawdę gowniany, w pełni zgodzę się z komentarzem powyżej. Najlepsze jest zakończenie tego pseudo horroru : szczęśliwe, a zarazem romantyczne zakończenie pełne spokoju mimo strat w ludziach, ale to mial być horror!!! Główna bochaterka- dramat, duńskie gowno, nie polecam

ocenił(a) serial na 9
Danek_15

To idź oglądać gówniany avengrs

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danek_15

Poziom wypowiedzi...po prostu bajka. A tak już wspominając o rodzicach, to widzę, że matka dumna musi być z syna...wstyd jej zrobiłeś, aż przykro patrzeć, a komentarze wyciąga się z domu, więc brawo dla ojca za to jak się do swojej żony zwracał... zrobiłeś piękną autoprezencję własnej rodziny. Patologia jak się patrzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones