Steph: -Więc dlaczego pieściłaś moje piersi?
Shiro: -By ci podziękować. Bez ciebie nie zauważyłabym.
Steph (ze wzruszeniem): -Shiro....
Nie, nie i jeszcze raz nie.
Ja wiem, że w przypadku anime czasami trzeba przymknąć oczy na dziwne rzeczy, ale tu jest tego od groma. Nie mogę
uwierzyć, że to anime ma tak...
Poszło na listę porzuconych. Seria jest daremna, jarać się tym mogą chyba tylko dzieci z
podstawówki ewentualnie wczesnego okresu gimnazjum. Nie rozumiem masowej podjadki tym tytułem a w szczególności oceny ponad 8,5!!
Jest masa serialów, które mają ocenę poniżej 7, a biją na łeb pod każdym względem NGNL.
Owszem,...
Jestem fanką tego anime, ale mam wrażenie, że było tu trochę za dużo wszystkiego. Kreska i postaci zbyt piękne i cukierkowe. Plusem są dla mnie elementy ecchi, ale było ich tak dużo, że aż przestałam zwracać na nie uwagę.
Nawiązując do tytułu tematu - anime jest i komedią, i ecchi, i fantasy, i (swego rodzaju)...