6 odcinków
7,5 27 689
ocen
7,5 10 27689
29 336
chce zobaczyć
7,0 6
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":6}
{"type":"film","id":726905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Night+Manager-2016-726905/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Nocny recepcjonista
  • grzybolub ocenił(a) ten serial na: 8

Ostatnio wiele seriali ma bardzo widowiskowe czołówki - ta też do nich należy.

• blacoula ocenił(a) ten serial na: 6

grzybolub Dokladnie! Sama chcialam to napisac, ale mnie ubiegles :) Niesamowite zdjecia i muzyka!

• lucky_number_slevin ocenił(a) ten serial na: 9

grzybolub Nie wiem czy tylko mi ale jak dla mnie to czołówka podlatuje trochę pod czołówki "Bonda"

• mmedepompadour ocenił(a) ten serial na: 9

lucky_number_slevin Tak, bardzo przypomina bondowe czołówki. Ale jak dla mnie ma też jakiś wspólny mianownik z Penny Dreadful, ale nie jestem w stanie dokładnie określić co nim jest.

lucky_number_slevin Fakt, tylko obowiązkowych sylwetek gołych babek brakuje :)

• luquepl ocenił(a) ten serial na: 8

grzybolub Otoz to ;)

• Khaosth ocenił(a) ten serial na: 8

grzybolub Zgadzam się pozostając odmiennego zdania! :D

Według mnie obecnie wiele seriali praktycznie nie ma czołówek, albo nie ma na czym zawiesić oczu i na tym tle ta piękna czołówka zdecydowanie się wybija.

• Goszka_ ocenił(a) ten serial na: 8

grzybolub Większość tych widowiskowych czołówek to robota tego samego artysty, Patricka Claira z Elastic.

Goszka_ O- widze fachowiec, dziekuje bo az tak nie zgłebiałem tematu :)

• Goszka_ ocenił(a) ten serial na: 8

grzybolub Fachowiec to może nie, ale po fantastycznej czołówce "Daredevila" złapałam bakcyla i zaczęłam po prostu śledzić prace tego pana :D. Okazało się, że "Nocny recepcjonista" jego, "The Crown" jego, "Westworld" jego, "True Detective" jego, "Halt and Catch Fire" też. I tak się to zbiera, zbiera, aż w końcu się okazuje, że prawie wszystkie widowiskowe intra wychodzą spod jego ręki. Bardzo utalentowany gość.