6 odcinków
7,5 27 689
ocen
7,5 10 27689
29 331
chce zobaczyć
7,0 6
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":6}
{"type":"film","id":726905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Night+Manager-2016-726905/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Nocny recepcjonista
 • laenia ocenił(a) ten serial na: 4

  Idealnie by się nadawał na sensacyjny wątek w jakiejś telenoweli, gdzie nie dziwią głupoty i irracjonalne zachowanie bohaterów. Jedynym atutem jest obsada, choć np. Hiddleston gra za pomocą dwóch min na krzyż i jednego uśmiechu. Czekałam na jakiś zwrot akcji, choćby częściowo tłumaczący idiotyzmy, ale nie nastąpił. Dla mnie stracony czas.

 • marchwianna ocenił(a) ten serial na: 3

  laenia Jak lubię Toma, tak równie kartonowej postaci w życiu nie widziałam. Scenariusz naiwno-tandetny, kiepskie teksty, mimika bohaterów na miarę wydłubywania z zęba resztek posiłku. W kolejnych odcinkach nic się nie dzieje. Spokojnie można przespać jeden odcinek bez utraty czegokolwiek. Nie wyobrażam sobie "Lokiego" w roli Bonda.

 • laenia Trafione w punkt. Tylko skąd to rozczarowanie co do Hiddlestona, przecież to straszne drewno w każdej roli. Jest na szczęście apetyczny i w Recepcjoniście demonstruje ku mojej radosci dość hojnie swoje atuty. I to właśnie Tomowy tyłeczek, momentami ciekawe wnętrza i pejzaże stanowią jedyne atuty tej produkcji. Scenariusz to dno i metr mułu.

 • duit1 ocenił(a) ten serial na: 3

  laenia Nudy......niestety nie dałem rady przebrnąc przez pierwszy odcinek.

 • van_der ocenił(a) ten serial na: 8

  laenia Hiddlesto rzeczywiście nie zagrał najlepiej, przy takiej mimice Laurie od samego początku powinien wiedzieć, ze to Tom go sypie. Poza tym naprawdę świetny serial.

 • Aristosek ocenił(a) ten serial na: 4

  laenia 'Czekałam na jakiś zwrot akcji, choćby częściowo tłumaczący idiotyzmy' - serial mógłby chyba tylko uratować zwrot w którym sam Hugh Laurie.. Roper znaczy, okazuje się super-duper zakamuflowanym agentem. Tak bardzo tajnym, że warto poświęcić mniejsze agenturalne płotki, by go nie zdekonspirować.

 • jasiu9208 ocenił(a) ten serial na: 8

  Aristosek Tak, a prawdziwym antagonistą jest Angela, która to spodziewa się dziecka Corciego :)

 • laenia Zachęcona pozytywnymi komentarzami postanowiłam obejrzeć i przeżyłam rozczarowanie.
  Fabuła dziurawa jak sito i jakaś taka nielogiczna. Twórcy próbowali trzymać widza w napięciu ale nic tu nie wyszło.
  3 Złote Globy dla aktorów. Hugh Laurie jeszcze ok ale Hidleston żadna rewelacja, nie miał się czym popisać chociaż zwalam winę na scenariusz xD. No i strasznie mnie irytowała ta cała Angela. Nie polubię tej aktorki niestety.
  Serial można obejrzeć ale tylko raz i potem zapomnieć.

 • laenia Pretensje kierowac do autora powiesci ;) Z g... bata nie ukrecisz jak to mowia ;)