Nowa konstelacja (2024)
Nowa konstelacja: Sezon 1 Nowa konstelacja Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Nowa konstelacja (2024)

Te fragmenty oparłem o moje ruiny

These Fragments I Have Shored Against My Ruin 51m
7,2 64
oceny
7,2 10 1 64
Nowa konstelacja
powrót do forum s1e8

Cały czas podejrzewałem, że ona tam w kosmosie przeżyła. Ciekaw tylko jestem co będzie tam jadła, a przede wszystkim jak oddycha? Z tego co pamiętam to przy ewakuacji była mowa, że tlenu może im nie starczyć. Chyba, że akcja z tlenem działa się tylko w jednym z tych światów? W sumie Paul, który przeżył nie spieszył się z naprawą kapsuły, a w pierwszym odcinku główna bohaterka będąc na zewnątrz stacji raz widziała zerwane kable z tlenem, a raz nie...
Bardzo dobry serial, mam nadzieję, że drugi sezon szybko nadejdzie.

ocenił(a) serial na 8
ja0lek

Ona nie przeżyła. jest zawieszona pomiędzy życiami.tak jak Walia w czerwonym kombinezonie. A najgorzej ma Paul bo go przywieźli i pochowali. Być może będą trwać w tym stanie do śmierci "bliźniaka", tak odebrałem ten serial.

ocenił(a) serial na 8
kajooo_filmweb

Dokładnie. Ona jest w stanie "nieustalonym". Jak ktoś przyleci na stację i będzie "obserwatorem" to prawdopodobnie znajdzie ją martwą.

ocenił(a) serial na 7
ja0lek

Końcówka popsuła cały klimat, "sensowność", "logike" tego serialu według mnie... rozumiem zostawienie cliffhangera ale ta końcówka to już typowe metafizyczne baśnie. Zepsuło mi to bardzo odbiór, bo super się oglądało od początku, wiadomo były głupie "błędy" i decyzje tupu facetowi przywaliło rękę to ją całą obetniemy a później bez problemu ją uwolnimy :D

ocenił(a) serial na 8
GrzegorzKarpeta

Kwantowe stany na tym polegaja, moze byc jedna pozycja, dwie lub obie jednoczesnie, dlatego ma sens trzecia postaci :)

ocenił(a) serial na 8
GrzegorzKarpeta

>ta końcówka to już typowe metafizyczne baśnie

Ale podróże między wymiarami, które istnieją i łączą się dzięki urządzeniu o wielkości 50 cm to już nic dziwnego? XD

ocenił(a) serial na 9
ja0lek

Czy będzie kolejny sezon? Mam nadzieję, że nie. Ten serial jest zbyt dobry, żeby go rozmywać jakimiś kontynuacjami. A ostatnią scenę traktuję jako filmowy "must have" i udaję, że jej nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones