PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39991}

Nowe przygody Flippera

Flipper
6,4 1 931
ocen
6,4 10 1 1931
Nowe przygody Flippera
powrót do forum serialu Nowe przygody Flippera

od dzisiaj wrzucam parę odcinków na youtube ;) po polsku ;)

użytkownik usunięty
marta1402

a jaki masz nick na yt?

martinez5522 ;)

użytkownik usunięty
marta1402

daj znać jak kiedyś uploadujesz sezon 1 ;D

ocenił(a) serial na 10

jest strona na której sezon 1 jest w wersji angielskiej, jak chcesz to mogę ci podać tą stronę chyba że wolisz polskie odcinki

użytkownik usunięty
klaudia123_filmweb

proszę, podaj!!!!

ocenił(a) serial na 10

więc tak wszystkie sezony są na hulu ale niedostępne w Polsce, ale tylko teoretycznie. wchodzisz na ą stronę :
http://hostizzle.com/
nastepnie dajesz na instant free
musisz podać swój email on nie jest sprawdzany ale proponuje załozyć jskiś fikcyjny jak juz wpiszesz email to rubryke niżej wpisujesz słowo yes

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

dostajesz 3 kody naciskasz na 1 uruchamiasz je na pulpit czy na jakis dysk.to jest darmowe wiec nie musisz sie niczego obawiac.instrukcja jest po ang ale nie musisz sie martwic, najpierw dajesz po polsku uruchom jako administrator potem caly czas dajesz next tak dlugo jak bd miala ikone open vpn.
jezeli na dole po prawej stronie bd miala ta ikone lub na pulpicie to daj prawym przyciskiem connect czyli łączenie.
jeżeli cię połączy to wtedy w google wpisujesz hulu i jakis odcinek.
http://www.flipperfans.com/guide.html na tej stronie masz spis odcinkow to wszystkich sezonow.

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

tylko muisz pamietac ze jak jestes polaczona z hulu to nie mozesz korzystac z facebooka bo wtedy moze ci wyskoczyc komunikat is not available in your country.daj znac czy ci sie udalo.aha i jeszcze jedno.ta rejestracja jest darmowa wiec co 10 dni musisz sciagac kody. jezeli dzis sciagniesz 1-szy kod to za 10 dni drugi potem 3 a jak ci sie skonczy to znowu podajesz swoj email i od nowa kody.i dla bezpieczenstwa jak skonczysz ogladac to nacisnij prawym przyciskiem na opena i daj na disconnect czy rozłączenie.

użytkownik usunięty
klaudia123_filmweb

hmm ja nie chcę nic ściagać ani sie rejestrować więc odpada.

ocenił(a) serial na 10

ale odcinków nie musisz ściągać, a rejestracja jest tylko po to zebys miala dostep do hulu.to jest bezpieczne wiec nie musisz sie obawiac, oni i tak chyba tego nie sprawdzaja

użytkownik usunięty
klaudia123_filmweb

nie chcę, trudno, przeżyję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones