serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nowojorscy gliniarze

NYPD Blue
1993 - 2005
44m
7,7 1 837
ocen
7,7 10 1 1837
Ten obsypany nagrodami serial, m.in. zdobywca Golden Glob w 1994 i Emmy w 1995, wzbudzał wielkie zainteresowanie i popularność. Jesteśmy świadkami zmagań jednostki... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Nowojorscy gliniarze zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 4 nagrody Złoty Glob, 32 inne nagrody oraz 126 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Ten obsypany nagrodami serial, m.in. zdobywca Golden Glob w 1994 i Emmy w 1995, wzbudzał wielkie zainteresowanie i popularność. Jesteśmy świadkami zmagań jednostki policyjnej z codziennymi realiami życia w New Yorku. W serialu pojawiło się wielu aktorów tworzących wspaniałe kreacje jak David Caruso czy Jimmy Smith. Postacie kreowane byłyTen obsypany nagrodami serial, m.in. zdobywca Golden Glob w 1994 i Emmy w 1995, wzbudzał wielkie zainteresowanie i popularność. Jesteśmy świadkami zmagań jednostki policyjnej z codziennymi realiami życia w New Yorku. W serialu pojawiło się wielu aktorów tworzących wspaniałe kreacje jak David Caruso czy Jimmy Smith. Postacie kreowane były w sposób bardzo realny, pełne wad, śmieszności, wątpliwości, jak antypatyczny, burkliwy Andy Sipowicz (Dennis Franz) czy trochę żałosny Greg Medavoy (Gordon Clapp). Ale z czasem poznajemy ich lepiej, ich podejście do życia, pracy i ludzi. Poznajemy nie tylko ludzi, ale i miasto, jego brzydotę, ale także i piękno, poprzez szybkie, wręcz reporterskie ujęcia.

na podstawie
Bill Clark (materiały do scenariusza, historia) / David Simon (materiały do scenariusza, historia)
studio
20th Century Fox Television / Fox Television Network / Steven Bochco Productions
tytuł oryg.
NYPD Blue
inne tytuły
N.Y.P.D Izrael
więcej
Zdjęcia do serialu kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork), Universal City i Los Angeles (Kalifornia) w USA.
Do obsadzenia postaci detektywa Johna Kelly, początkowo o nazwisko Flinn, zamierzano zatrudnić Jimmy'ego Smitsa. Aktor odrzucił propozycję, jednak później zagrał rolę detektywa Bobby'ego Simone - następcę detektywa Kelly.
Budynek fikcyjnego posterunku nr 15 jest w rzeczywistości siedzibą autentycznego posterunku nr 9. Ten sam budynek pełnił rolę siedziby posterunku w serialu "Kojak".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

wykosztowałem się i zakupiłem cały serial w GB, szkoda że muszę z translatorem go oglądać. Ciekawe czy telewizja kiedyś go wznowi, chyba marne szanse. Czy ktoś wie do którego sezonu emitowała go dwójka?

a na żadnym z nich nie ma Nowojorskich gliniarzy. I po co tyle tych serwisów, ja się pytam, skoro nie można obejrzeć porządnego serialu. Teraz takich nie robio...

A propos....

ocenił(a) serial na 9

To najbardziej "zaginiony" serial w sieci.. Z polskim lektorem dostępny jedynie sezon 1. Jeśli ktoś ma ochotę na napisy, to zapraszam na popularnego gryzonia (patrz nick)- aktualnie jestem w trakcie tłumaczenia sezonu trzeciego...
Jeśli ktokolwiek ma cokolwiek od sezonu 5 (jakiekolwiek napisy, polska wersja na VHS,...

więcej

Najlepszy

ocenił(a) serial na 10

Bezwzględnie najlepszy, najbardziej realistyczny serial/film o policjantach. Oczywiście, jak znam życie, nie doczekamy się pozostałych sezonów na DVD po polsku.

Czy wie ktoś może w którym odcinku wystąpiła lana parrilla ? :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones