PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38707}

Nowojorscy gliniarze

NYPD Blue
7,6 1 833
oceny
7,6 10 1 1833
Nowojorscy gliniarze
powrót do forum serialu Nowojorscy gliniarze

A propos....

ocenił(a) serial na 9

To najbardziej "zaginiony" serial w sieci.. Z polskim lektorem dostępny jedynie sezon 1. Jeśli ktoś ma ochotę na napisy, to zapraszam na popularnego gryzonia (patrz nick)- aktualnie jestem w trakcie tłumaczenia sezonu trzeciego...
Jeśli ktokolwiek ma cokolwiek od sezonu 5 (jakiekolwiek napisy, polska wersja na VHS, itp,) to poproszę grzecznie o kontakt.... TVP2 emitowała go co najmniej do sezonu 7......

ocenił(a) serial na 7
Lambert33

Tłumaczysz ze słuchu? Bo mogę mieć sezon 5 i 6, ale bez angielskich napisów

ocenił(a) serial na 9
finlandia

Nie.. Nie w przypadku tego serialu.. Slang okazuje się mocniejszy ode mnie... Zwłaszcza, że to tylko hobby..

Lambert33

Sądzę, że mógłbym nawet podjąć się tłumaczenia, ale sam nigdzie nie mogę trafić nic powyżej 5 sezonu. Są jakieś odcinki na yt, ale w formie picture in picture, w rozmiarze 1/4 normalnego obrazu, przesunięte do krawędzi okienka, zupełnie nie do oglądania :/

ocenił(a) serial na 9
androgenius

Jeśli szukasz względnej jakości... Zajrzyj na " chomika", profil lambert33.. Zacznę wrzucać jutro od sezonu 5 wersje angielskie... Tłumaczenie - chętnie skorzystałbym z pomocy, bo tłumaczenia ze słuchu nieco mnie przerasta, a pliki napisów z "yt" są robione maszynowo i najczęściej to dobra komedia. Tak że komplet 12 sezonów zajmie mi pewnie z 15 lat... hehe... Pozdrawiam..

Lambert33

Widzę, że już powoli wrzucasz :) Super, ja teraz lecę początek drugiego sezonu, jak dotrę do piątego to mogę zająć się tłumaczeniem :)

finlandia

Jeśli znajdziesz gdzieś od sezonu 7 wzwyż to śmiało mogę nawet tłumaczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones