PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38707}

Nowojorscy gliniarze

NYPD Blue
7,6 1 837
ocen
7,6 10 1 1837
Nowojorscy gliniarze
powrót do forum serialu Nowojorscy gliniarze

czyżby zaczęła się ot tego właśnie serialu ?? :)
aż z ciekawości zaczęłam od nowa oglądać i już pierwsze minuty a tu widzę aktora z CSI
MIAMI :D fajnie będzie porównać ten serial do obecnie tworzonych ;)

ocenił(a) serial na 10

Napisałeś o modzie na długie seriale o policjantach a nawet nie znasz imienia "aktora z CSI MIAMI". Ja oglądałem ten film jak leciał w dwójce i uważam, że jest to świetny serial z niezapomnianymi kreacjami aktorskimi. To właśnie tworzący postacie aktorzy wspólnie ze scenarzystami powodują, że chce się znać dalszy los bohaterów. Świetna rozrywka. Nie porównuj go do obecnych produkcji bo to zupełnie inny obraz. Tworzony w innych czasach.

użytkownik usunięty
Kruszon83

a jak wywnioskowałeś ze mi się nie podobał ? jesteś w błędzie a nie podałam imienia bo to luźny komentarz był i co się czepiasz ? lekko przewrażliwiony chyba jesteś. i dlatego się ogląda ciekawie bo różni sie od wcześniejszych produkci co nie znaczy ze starsze były gorsze lub odwrotnie są poprostu różne ze względu na rozwój kinomatografii i techniki filmowej. ten twój komentarz jest idiotyczny

ocenił(a) serial na 10

Nie napisałem że się tobie nie podoba. Napisałem wprost co myślę o porównywaniu tego serialu do innych nowszych. Jeżeli nazywasz mój komentarz idiotyczny to proszę podaj przykład bo w przeciwnym razie oznacza to brak argumentów z twojej strony. Pozdrawiam - mój komentarz nie miał ciebie obrażać chciałem tylko napisać tylko moje skromne zdanie. Jeżeli uraziłem to przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones