PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750058}

Oh My Venus

O ma-i Bi-neo-seu
7,6 998
ocen
7,6 10 1 998

O ma i Bi neo seu
powrót do forum serialu O ma-i Bi-neo-seu

Kang Joo Eun(Shin Min Ah) została prawniczką zgodnie ze swoimi szkolnymi marzeniami. Jest cichą miłośniczka słodyczy, co widać po jej wadze i ma niestety poczucie przyzwoitości, co nie pomaga jej w robieniu kariery. 15 lat wcześniej była wzbudzającą ogólny zachwyt uczennicą, o przezwisku "Venus", tworzącą idealną parę z mistrzem w pływaniu Im Woo Shik(Jung Gyeo Woon). Pomimo upływu lat Joo Eun nadal jest zakochana w nim - dlatego przeżywa szok kiedy w rocznicę ich 15(sic!) zaręczyn Woo Shik zamiast zaproponować ślub, zwraca zaręczynową obrączkę.

Los jednak zawsze daje drugą szansę(w filmach) i dlatego wkrótce Joo Eun spotyka w samolocie
Kim Young Ho / John Kim(So Ji Sub), który udziela naszemu grubasowi first aid przy wzdęciu. W zamian bohaterka pomaga mu wydostac niepostrzeżenie z lotniska, gdzie czekają na niego wysłannicy jego babci (która tradycyjnie okazuje się chebolem). W zamieszaniu rzeczy Joo Eun trafiają do Young Ho.

Życie nie oszczędza Joo Eun i wkrótce zadaje trzeci cios - jej przełożoną zostaje dawna "ex-przyjaciółka" Oh Soo Jin(Yoo In Young), która zaczyna wprowadzać swoje porządki w firmie. Wygląd i pozycja obydwu koleżanek uległ diametralnym zmianom przez czas, gdy nie miały ze sobą kontaktu - można by powiedzieć ze zamieniły się rolami.

Joo Eun chce odzyskać swoje rzeczy z samolotu więc umawia się z Young Ho w hotelowej restauracji by je odebrać. Tam przypadkiem wpada na swojego ex wraz z jego kolejną "sympatią", którą okazuje się jej nowa szefowa. Z całej tej niezręcznej sytuacji wybawia Ją pojawienie się Young Ho, który na oczach zebranych wciela się na chwile w rolę jej kochanka. Razem idą do apartamentu Lux, gdzie po chwili słychać jęki - to Young Ho, nastawia Joo Eun naciągnięty bark.

Koniec końców po rozmowie ze swoim ex i swoją fałszywa przyjaciółką nasza bohaterka postanawia rozpocząć walkę o swoje szczęście zaczynając od zrzucenia wagi.

ocenił(a) serial na 7

Która by nie chciała mieć taiego trenera personalnego??:p Serial bardzo przyjemny. Co prawda historia głównego bohatera nie jest jakaś porywająca ale na plus zasługuje Ji Sub i Shin Min Ah bo tworzą bardzo fajną parę. Jestem na bieżąco z serialem i wcale mi się nie dłuży a już przeciez prawie koniec. To chyba dobrze świadczy o tej dramie:)

użytkownik usunięty
klaudia2251

Racja. So Ji-Sub im starszy tym lepszy. Ostatnio go sobie porównałam w Thousand years of love z 2003 i z The Throne z 2015(chociaż tam zagrał w sumie tylko epizod pod sam koniec). Poszedł na plus i to znacznie.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

ocenił(a) serial na 7

Tak to prawda..wygląda świetnie. Chciałabym mieć te azjatyckie geny. Spójrz na Ji won Ha...dobiega 40tki a wygląda jak nastolatka. A Ci młodzi aktorzy tacy po 20tce to na 16 lat wyglądają:)

Wszystkiego najlepszego!

użytkownik usunięty
klaudia2251

Czytałam gdzieś, że ona może być po plastyce, ale faktem jest ze dziś wygląda lepiej niż kilka lat temu. Gdyby wydała książkę "Jak zatrzymałam czas" to zarobiłaby miliony.

Z tego co słyszałam to statystycznie co 4 Koreanka jest po plastyce, a co ciekawsze to to, że przy narodzinach automatycznie dodaje im się jeden rok więcej(wiek liczą nie od porodu, a od poczęcia).

klaudia2251

No proszę kogo ja tu widzę :D Przyznaje się, że Healer nadal na mnie czeka. Wczoraj włączyłam tą dramę i tak mnie wciągnęła, że musiałam skończyć :) Zarwałam noc haha xD Szkoda, że tylko 16 epi :( Uśmiałam się i to baaaaaaaaaaaaardzo :D Dodaje do ulubionych :D Skończyłam i jutro siadam do tamtej dramy. Oczywiście nie znałam aktorów wcześniej, ale chętnie bym z nimi obejrzała inną dramę :D Btw czy gra tu Batoru z Cesarzowej, czy mam zwidy?

ocenił(a) serial na 7
Inesita84

Tutaj gra główną rolę Ji Sub....gra ją też w mojej ulubionej dramie o której Ci pisałam...Masters sun...jeśli lubisz się śmiać to dodatkowo polecam Fated to love you...na tej dramie normalnie tarzałam się ze śmiechu. Ja znów nie rozpoznałam Batoru...kogo gra w tej dramie?

klaudia2251

Po Healerze siadam więc do Master's sun :D A potem ta na której bd się śmiać :D Batoru? Grała koleżankę/szefową/ głownej bohaterki wcześniej sama była "przy kości" oraz narzeczoną jej byłego narzeczonego, ta w krótkich włosach xD Chyba, że serio mam zwidy?

ocenił(a) serial na 7
Inesita84

Ejjj....nawet nie wiesz ile razy się zastanawiałam skąd ja znam tą laskę!!!!:) Dopiero teraz sprawdziłam na asianviki. Że też wcześniej na to nie wpadłam. Dzieki za podpowiedź...widzę, że masz pamięć do twarzy.

klaudia2251

Ja w pierwszym epi patrze i mówię nie to niemożliwe xD Oglądam i myśle skąd ją znam, ale że byłam skupiona na dramie to oglądałam dalej :) W pewnej chwili mnie natchnęło. Batoru? Nmzc :) Dzięki za wyjaśnienie :) Raczej mam pamięć do twarzy, ale często się zastanawiam kto to, skąd tą osobe znam, gorzej z imionami i nazwiskami ;) Najpierw Bang teraz Batoru, czekają mnie jeszcze niespodzianki? Hihi xD

ocenił(a) serial na 7
Inesita84

Nie mam pojęcia....może się okazać, że jeszcze się ktoś pojawi kogo wcześniej nie poznałam:)

klaudia2251

Oki jutro się przekonam :) Gdy bd mieć wątpliwości zapytam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones