PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875816}

Obserwator

The Watcher
6,4 28 099
ocen
6,4 10 1 28099
5,2 4
oceny krytyków
Obserwator
powrót do forum serialu Obserwator

sprawa tuneli

ocenił(a) serial na 6

Jakbym ja dowiedział sie o istniejacych tunelach prowadzacych do mojego domu to:
-albo bym je zamurował
- zaczail się i czekal na tego kto nimi włazi i złapał chu..ka na gorącym uczynku
- poszedłbym tymi tunelami i sprawdził każdą pieprzoną odnogę gdzie prowadzi, do ktorych domów z sąsiedztwa
- zgłosiłbym gdzie wyżej skoro wiedziałbym że szef tutejszej policji jest skorumpowany

bylo wiele możliwości zwiazanych z tymi tunelami ktore dały by rozwiazanie tej zagadki . Serial trzymał trochę w napieciu ale nie spodobal mi się brak pomysłów na rozwiazanie sprawy. A wiele pomysłów az sie prosilo o zastosowanie. Nawet monitoring tunelów wiele by dal na pewno... No słabo z mysleniem u amerykanow :-/

Ozzmo

Też mnie to dość mocno zastanowiło. Nawet przez moment zastanawiałam się czy coś przespałam. Pokazali tylko jak John spotyka Pearl i koniec tematu. Można założyć, że to nie był labirynt Minotaura między domami żeby grupa osób nie mogła go zbadać...

Ozzmo

Serial zrobiony typowo pod masowego widza w usa czyli niezbyt rozgarniętego co potwierdza wysoka ocena na imdb serialu. W ostatnim odcinku jest pokazane jak piesek matki stifflera szczeka na sciane - to jest wlasnie to zamurowane przejscie wiec je widac zablokowali ale niezbyt skutecznie skoro ktos (spojler) jednak jakos wszedl do domu i schowal sie w skrytce pod schodami zeby zalatwic pieska i wystraszyc kobiete. Jest juz ogloszone ze powstanie drugi sezon wiec bedzie szansa na jeszcze durniejsze dziury w logice

ocenił(a) serial na 7
Ozzmo

nawet nie wiesz jak mnie korciło aby ten tunel podpalić, napchać jakiś szmat i papierów które robią dużo dymu, zapchać wejście szczelnie od swojej strony i obserwować gdzie będzie wylatywał dym.

ocenił(a) serial na 6
Lehef

dobre :)

ocenił(a) serial na 7
Ozzmo

Zachowanie pary jest mega nielogiczne od początku do końca. Jakieś losowe inne momenty:
- czemu Nora jakkolwiek ufa jeszcze tej Karen skoro ostentacyjnie widać ze ona chce żeby się wyprowadzili z tego domu
- czemu muszą otwierać wszystkie karty przed każdym kolejnym podejrzanym sekundę po poznaniu jakichś nowych faktów
- czemu Dean nie wyłapał z opowieści Andrew ze już on powiedział o tunelu
- czemu nie próbuje porozmawiać z Jasperem na ulicy tylko zawsze przekrzykując się przez Pearl
Itd itd

Ale ja i tak się dobrze bawiłam. Po prostu wyłączyłam logiczne myślenie i traktowałam to jako opowieść w padaniu w psychozę, jak opowieść o różnych motywacjach różnych ludzi żeby mieć obsesję na punkcie przedmiotu, o różnych charakterach. Do tego klimatyczną i zabawną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones