PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779299}

Obsesja Eve

Killing Eve
7,6 21 668
ocen
7,6 10 1 21668
7,3 19
ocen krytyków
Obsesja Eve
powrót do forum serialu Obsesja Eve

W pierwszym sezonie scenarzysci sie troszke pogubili. Sami nie wiedzieli czy ma byc na serio, czy, pol zartem pol serio. Drugi sezon majstersztyk, jak na razie. Wszystko plynnie. Zrobie sobie shepard pie, za cala akcje w magazynie z mezem Eve o ta Jenny, czy jak jej tam.

ocenił(a) serial na 3
panekx

dla mnie nie, zrobili z eve w drugim bardzo irytującą osobę która nie wie czego, zabicie jej przyjaciela juz jakoś się zapomniało, w terenie ma zero umiejętności , strasznie dziurawa logicznie postać się z niej zrobiła..

ocenił(a) serial na 7
SWoland

zgadzam się, niestety

ocenił(a) serial na 3
Ambient_Fruit

obejrzałem w nocy cały 2 sezon, i miałem wrażenie że ktoś robi ze mnie głupka, który we wszystko uwierzy :D Usnąłem w niesmaku

panekx

Raczej odwrotnie. Gdy za pisanie w 1s odpowiedzialna była Phoebe W-B, serial miał kierunek, postaci były napisane z konsekwencją. 2s jest bardzo nierówny, jak jeszcze postać V 3ma się kupy, to to co zrobili z Eve woła o pomstę, pod koniec sezonu jej postać się totalnie rozłazi. A finał... szkoda gadać. Mam nadzieję, że w 3cim się coś powyjaśnia, bo dużo niespójności było w tym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones