PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853309}

Obsesja zbrodni

I'll Be Gone In the Dark
6,7 1 046
ocen
6,7 10 1 1046
Obsesja zbrodni
powrót do forum serialu Obsesja zbrodni

Mam wrażenie że serial bardziej skupia się na dziennikarce niż sprawie kryminalnej. Gdyby nie fakt że znam tę sprawę z podcastów nie wiedziałabym o co tak naprawdę chodzi. Historia jest przedstawiona w chaotyczny sposób a sceny bardzo się ciągną.

olka3535

Zdajesz sobie sprawę, ze to dokument o MICHELLE i jej obsesji? To nie jest dokument o GSK.

olka3535

i jak wół jest wzmianka, że dokument powstał na motywach Jej książki.

ocenił(a) serial na 5
olka3535

Zgadza się. Straszna zamuła z tą dziennikarka. Jestem na 3 odcinku ale już chyba nie dam rady dalej

olka3535

Zgadzam się w 100%. Opisy serialu, nawet na HBO, mówią o "zapisie dziennikarskiego śledztwa prowadzonego w sprawie brutalnego seryjnego gwałciciela i mordercy", więc zaczynając oglądać, spodziewasz się właśnie opisu popełnianych zbrodni i tego, jak dziennikarka dochodziła do różnych faktów. Po czym cały pierwszy odcinek, prócz kilku wzmianek, na czym polegały przestępstwa mordercy, jest niemal cały o życiu Michelle. Kim jest Michelle, jaka była Michelle, jak poznała męża, bla bla. Byłam nieźle skonfundowana.

ocenił(a) serial na 7
olka3535

Ja sie zgadzam 100%

olka3535

Straszne nudy, ledwo zmęczyłem pierwszy odcinek ale i tak nie za bardzo wiem o co chodzi. Chyba sobie daruję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones